אטרקציות ליום הולדת

משנה לשנה רף חגיגות והאטרקציות לימי ההולדת עולה. אם בעבר דיברנו על בת מצווש ובר מצווש ....בימינו ימי ההולדת לא פחות מושקעים. לכל ילד מזמינים או מכינים בר מתוקים ממותג וליצנים, קוסמים וכדומה הם נחלת העבר .

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת הם הדבר החם הבא וחס וחלילה לא חוזרים על הפעלה שילד אחר בכיתה כבר עשה...

קיימת הפרדה ברורה באטרקציות ליום הולדת שחוגגות בנות. כמובן, שהכל ורוד או מעוטר בצבעי פסטל רכים ...

הבנות חוגגות במסיבות ספא, מסיבות פיגמות עם אוהלים ותפאורה, ריקודים, קריוקי, צילומי מגנטים, גיבוש חברתי, מסיבת בצק סוכר ואפייה ( יש מסיבות עם שף פרטי לקבוצות קטנות), עמדות של צמות ואיפור.

הבנים חוגגים במסיבות הקשורות לירי ולטסטוסטרון...רובי לייזר במקומות סגורים או פתוחים, מסיבות חלל, מסיבות כדורגל ועוד....

מסיבות הכוללות את כל הכיתה ניתן לחגוג בבאולינג, בהרחבת אופקים במדעטקים השונים, מופעי סטנד אפ, שעה וחצי של קפיצות במתחמי האיי גאמפ ועוד....

האטרקציות לימי ההולדת השונים מכניסה תחרות בין הילדים ...אך ברור לכולנו שהתחרות האמיתית היא בין ההורים שרוצים לחגוג לילד שלהם בצורה הכי גרנדיוזית והכי מושקעת ולזכות בתואר הלא רשמי של יום ההולדת הכי שווה ....

משנה לשנה ההפקה יותר קשה, האטרקציות לימי הולדת והרעיונות המקוריים הולכים ואוזלים וכמובן, החור בכיס רק גדל.

בשנה האחרונה מיעוט הורים החליט שלא עוד אטרקציות באלפי שקלים והפתרון שמצאו הוא יום הולדת משחקים של פעם ...כן כן כמו שחגגנו אנו בילדותינו. משחק נר לבקבוק, נשיפה בצמר גפן, העברת כף עם ביצה ועוד. הקישוטים הוזמנו באלי אקספרס...העלות היתה נמוכה בהרבה ....אך ההשקעה העצמית - לא הכספית היתה קשה. כך, שכל אחד יכול להחליט עבורו מהי ההשקעה שהוא בוחר עצמית או כלכלית? האם לעבוד קשה או לשלם יותר ? כך או כך הילדים המוזמנים יגיעו ויהנו.

המון מזל טוב לחוגגים !

 

צפיות ( 1188 )    דירוג( 100 )

5 4 3 2 1