אטרקציות לילדים בימי הולדת

הורים רבים מתלוננים בשנים האחרונות על הקושי שנוצר בתכנון ימי הולדת לילדיהם. אם בעבר תכנון יום הולדת דרש פשוט הזמנה של החברים לגן או לכיתה הביתה, עם קצת כיבוד ומשחקי חברה, היום כמעט כל יום הולדת דורשת הפקה של ממש. אטרקציות לילדים הפכו לסמל סטטוס של ממש וישנה תחרות בין הילדים באיזה יום הולדת היו הפעלות יותר מרשימות ומושקעות. זה מתחיל כבר בגילאים מאוד צעירים והולך ומתפתח ככל שהגילאים עולים- עד להפקות הענק של בר/ בת המצווה עליהן אנחנו שומעים בתדירות גבוהה.

אמנם אפשר להחליט בתור הורים, שאנחנו לא רוצים לשתף פעולה על התרבות המוגזמת שהתפתחה סביב חגיגות יום ההולדת, אך בסופו של דבר, כולנו רוצים שהילדים שלנו יהיו מאושרים ולכן בדרך כלל ניישר קו ונתכנן להם מסיבת יום הולדת עשירה באטרקציות והפעלות מהנות להם ולחבריהם.

כאשר מתכננים אטרקציות לילדים בימי הולדת חשוב לזכור שעם כל הרצון להרשים את הסביבה, הילד שלנו הוא זה שצריך לעמוד במרכז החגיגה, לכן חשוב לתכנן הפעלות שימצאו חן ביעניו וישמחו אותו. אם הוא מספיק גדול, אפשר פשוט להתייעץ איתו וכך לקבל מושג מה יקלע לטעמו בצורה הטובה ביותר.

 

הפעלות לימי הולדת לגילאים שונים

 

הבסיס להצלחה בתכנון אטרקציות לילדים הוא למצוא את האפשרויות המתאימות והפופולריות ביותר בשכבת הגיל הרלוונטית. אף פעם אי אפשר לקלוע לטעם של כל האורחים, אך בהחלט ניתן לאפיין סוגים שונים של פעילויות לילדים שמתאימים לגילאים שונים.

לימי הולדת לפעוטות, כמעט כל הפעלה יכולה להיות מתאימה כי כל מה שיעורר להם את הדמיון יהיה רעיון מוצלח- שעות סיפור, קוסמים, מתקנים מתנפחים, מופע בידור לקטנטנים, כל אחד מהם יכול להיות אפשרות מצוינת.

כאשר מתכננים ימי הולדת לגילאים גדולים יותר, ניתן גם לחפש הפעלות מורכבות יותר. מי שרוצה להשקיע במיוחד ולהפתיע עם רעיון ממש מקורי, יכול לתכנן טיול יומי לילדים שכולל אטרקציות והפעלות מיוחדות.

יש היום ימי הולדת, בעיקר בגילאי המצווה, שמתקיימים מחוץ לאולמות, במקומות פתוחים וכוללים טיולים וסיורים מעניינים לכל האורחים.

התחום של אטרקציות לילדים מאוד התפתח בשנים האחרונות והתפתחה תעשייה של ממש סביב הנושא. כאשר מתכננים מסיבת יום הולדת, חשוב לבדוק ולבחור מתוך השפע העצום בצורה מושכלת. לחפש ביקורות והמלצות, להתרשם מאנשי המקצוע שאחראים על ההפעלות וכמובן, לחפש את המחיר השפוי ביותר שניתן למצוא בשוק.

צפיות ( 2062 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1