בלונים לאירועים

בלונים לאירועים או ליום הולדת מוצאים בקלות באתר עד 120 המאפשר לכל הספקים לפרסם את עצמם ואת השירותים שהם מציעים.

חברת ג`ירפי

חברת גירפי מתמחה בדוכני מזון והפקת אירועים בכל חלקי הארץ ובהתאם לדרישות הלקוח. לחברת גירפי דוכני מזון, ניסיון של יותר מ-8 שנים בתחום הפקות אירועים החל מאירועים קטנים כגון ימי הולדת ומסיבות שונות וכלה בהפקות של אירועים גדולים כגון אירועים ארגוניים,כנסים ואירועים מיוחדים.

אופירונצוק בטטה

ילד צוחק הוא ילד פעיל
אני מאמין שדרך הומור אפשר להפעיל את הילדים בצורה הכי טובה , לאתגר אותם ולגרום להם לפעול במוטיבציה גבוהה יותר.

בלונים לאירועים בשלל סגנונות, צבעים וצורות

עבור הרבה אנשים הקונספט של בלונים לאירועים מסתכם בקניית חבילה או שתיים של בלונים, ניפוח שלהם ותלייה במקומות שונים בבית. אבל האמת היא שבלונים הוא עולם שלם, ססגוני ומגוון מאוד של אפשרויות שיכולות לייצר ממלכה מהאגדות – בין אם מדובר ביום הולדת, בבר מצווה, בחתונה או באירוע עסקי.

 

לא "סתם" בלונים

נדמה שמאז שהמציאו את הבלון הראשון הוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מאירועים. אכן, הבלונים קוסמים לילדים הצעירים בהיותם רכים וקלילים, מתנועעים וחביבים לעין ולמשחק, וגם אצלנו המבוגרים נותרה עבורם פינה חמה בלב. הבלונים הם גם כלי חזק ודומיננטי לעיצוב המקום וליצירת אווירה בשלל סגנונות, ועם כל הכבוד לבלונים "הרגילים" כאן מדובר בעולם ומלואו של אפשרויות.

 

למשל, ישנם בלונים מהודרים המעוצבים בצורות של מספרים, שעימם ניתן ליצור כל ספרה ליום ההולדת של ילד עד סבא, וכמובן גם לבר ולבת המצווה, ליום הנישואין וכדומה. באותו האופן ישנם בלונים המעוצבים באותיות אנגליות ועבריות שעימם ניתן ליצור כתובות כמו "מזל טוב", "ברוכים הבאים", השם של בעל/ת השמחה וכדומה. אבל זוהי רק ההתחלה... ישנו עוד מגוון עצום של בלונים מיוחדים – למשל בלונים בצורת לב, יהלום, מרובע או כוכב וכמובן שלל צבעים רגילים ומיוחדים כמו רוז, זהב, כסף, שחור, לבן, אדם, סגול בהיר וכן הלאה.

 

אם לא די בכך יש גם בלוני דמויות נהדרים המדברים בעיקר אל ליבם של הילדים הקטנים, עם דמויות אהובות ומוכרות כמו מיקי מאוס, סנטה קלאוס, חיות בר, ספיידרמן, חד קרן, למה, פלמינגו ועוד הרשימה ארוכה. ישנם גם בלוני קונפטי שכשמם כן הם – עם הפיצוץ מפזרים את הקונפטי המשמח והצבעוני לכל עבר, בלונים עם שלל כיתובים עליהם, בלונים קטנים עד ענקיים, בלונים עגולים ומאורכים, ועוד. ניתן גם להזמין מדבקות אישיות ייעודיות לבלונים של אותיות, ספרות וסמלים למיניהם וכך להפוך כל בלון לנושא מסר ואמירה אישית. ולבסוף, אי אפשר שלא להזכיר את בלונים לאירועים כאטרקציה המהווה חלק ממופע, למשל של קוסם או ליצן, היוצר בעצמו ומלמד את המשתתפים ליצור שלל דמויות עם הבלונים המאורכים.

 

עיצוב בבלונים של ממלכה קסומה

בתור פריט ססגוני, בעל נפח עם שלל אפשרויות לצורות, הבלונים מהווים כלי נהדר לעיצוב אירועים – בין אם באופן עצמאי או עם חברה המתמחה בכך. למשל, לבת מצווה ניתן ליצור סידור בלונים מרהיב בצבעים רכים ועדינים עם שמה של בעלת השמחה ו/או המספר 12, אשר ביחד מצטרפים לכדי ממלכה קסומה ומעוררת פנטזיות. מאידך, עבור חתונה ניתן ליצור סידורים שונים של בלונים עבור הכניסה לאירוע, מעל לחופה ובנקודות שונות של המתחם התורמות לעיצוב מרהיב, יוקרתי ומרגש. 

 

אנשי מקצוע המתמחים בתחום יוכלו לשבת אתכם, להבין את סוג האירוע והקונספט שתכננתם, להציע עיצובים שונים בהתאמה אישית ולהראות תמונות מאירועים שכבר עוצבו על מנת שתקבלו מושג כיצד עומד להיראות האירוע שלכם. יש לציין כי עיצוב וסידור בלונים לאירועים עם חברה מקצועית אמנם כרוך בעלויות, אך באופן יחסי לאטרקציות אחרות וביחס להשפעה הנהדרת שלהם על עיצוב המקום ועל האווירה – מדובר בהוצאה די זניחה שמאוד מצדיקה את עצמה.