בלונים לאירועים חלק מכל אירוע

בלונים במשך שנים רבות היו מזוהים עם ימי הולדת וחגיגות, כל יום הולדת בתקופת הילדות מלווה בתפאורה צבעונית המורכבת מסרטים בוהקים ובלונים. עם השנים בלונים הפכו להיות חלק נכבד מאירועים מכל הסוגים, ימי נישואין, הצעות נישואין, בר מצווה וחתונות.

אירועי חתונה

בעזרת עיצובים מרשימים של הבלונים האירוע מקבל גוון מיוחד ומקורי. באירועי חתונות לדוגמא הבלונים משמשים הן כעיצובים בקבלת הפנים, במרכזי שולחנות האוכל , בחופה ואף חלק בלתי נפרד מרחבת הריקודים, לצפייה בסגנונות בלונים המוצעים לתחום האירועים הקליקו כאן.

אירועי חברה

עוד תחום אירועים שלאחרונה החל בו שימוש נרחב של הבלונים הוא אירועי חברה. חברות רבות הבינו את הפוטנציאל של שיווק ופרסום באמצעות בלונים והחלו להשתמש במוצר זה כחלק מאירועי החברה, אם מדובר באירוע לעובדי החברה או השקת מוצרים ושירותים חדשים.

כיום ניתן באמצעות הדפסה על בלונים להדפיס לוגו של חברה או שם של מוצר או שירות חדש שהחברה משיקה, הבלון מעורר סקרנות ומושך תשומת לב, באמצעות הצבעים שלו וצורתו המיוחדת, דבר זה גורם לאנשים לזכור את מה שהחברה מנסה לפרסם.

בריתות

אירועי בריתות לרוב מתקיימים בשעות הצהרים, מסיבה זו רוב המוזמנים מגיעים עם ילדיהם לאירוע, הדאגה לילדים בזמן האירוע מסבה את תשומת הלב משאר האורחים ולכן ההורים אינם יכולים ליהנות בצורה מלאה מהאירוע. אמן הבלונים מושך את תשומת הלב של הילדים אך אינו גונב את הפוקוס מהאירוע עצמו. ההורים יכולים ליהנות משיחה נעימה עם שאר האורחים, ארוחה טובה, בידיעה שהילדים מועסקים קרוב אליהם ובקשר עין.

בר מצוות

בר/בת מצווה הוא יום הולדת לכל דבר, וכפי שציינו בלונים הם חלק מזוהה עם ימי הולדת. במיוחד שמדובר על אירועים הסובבים סביב הילדים, השימוש בעיצובים מיוחדים המשלבים בלונים הוא חשוב לאווירת האירוע. היום ניתן למצוא סטנדים מיוחדים שעשויים מבלונים צבעוניים וספרות המציינות את גיל החוגג.

ימי נישואין

עד לא מזמן היה נהוג להביא זר פרחים ביום הנישואין, בתוספת למתנה או כמתנה בפני עצמה. מאז שנכנסו זרי הבלונים לתחום המתנות אנשים רבים מעדיפים לרכוש דווקא זרים מבלונים במקום פרחים. מכיוון שהם מחזקים מעמד לארוך זמן רב יותר, בעלי נפח גדול ומאוד ייחודים ומקוריים.

 

יש היום לא מעט שימושים למוצר המיוחד בלון, העלות של המוצר היא זולה יחסית ואפשרויות העיצוב הן בלתי מוגבלות, אז לפני האירוע הבא שאתם מתכננים אל תשכחו את הבלונים.

 

 

צפיות ( 2153 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1