ברית מילה

UNO אירועים בעזריאלי UNO אירועים בעזריאלי
בעת הפקת אירוע פרטי או אירוע עסקי, גן אירועים אונו (UNO) מציע עבורכם את השילוב המושלם בין אולם אירועים מפואר וגן אירועים מרהיב עין. הבריזה מלטפת מלמעלה, השמיים הכחולים והמגדלים משתקפים כרקע לאירוע. הנוף האורבאני הנשקף מאולם האירועים בתל אביב, בשילוב עם הגן המטופח הנטוע למרגלות שלושת המגדלים, יוצרים עבורכם ועבור אורחיכם חווית אירוע מרגשת ובלתי נשכחת.

קטגוריות קשורות: בריתה

מה מכינים לברית מילה

בן חדש מצטרף למשפחתכם ומביא עמו אור, ברכה והתחדשות. אתם עסוקים ודאי בהמולה סביב הלידה, בטיפול בתינוק ובהתאוששות האישה מן ההיריון ובנוסף לכל זה, מוצפים בים של טלפונים, ברכות, ביקורים, זרי פרחים ומתנות. באותו שבוע ראשון, נרגש ועמוס, עליכם להקדיש זמן ומחשבה גם לטקס הברית מילה, ברית שיכרות ילדכם עם בוראו ביום השמיני ללידתו. זה עדיין לא הסוף, רובנו הגדול מנצל את המאורע המשמח מחליט לחגוג את הברית מילה באולם אירועים בשיתוף המשפחה, חברים קרובים, חברים לעבודה או ללימודים וכו'.

מי מאיתנו שכבר יצא לו להפיק אירוע שכזה, יכול להעיד שמדובר במשימה כלל לא פשוטה. יש לא מעט אלמנטים שצריכים לקחת בחשבון בתכנון האירוע ובשביל לעזור לכם לארגן אותו על הצד הטוב ביותר, הנה לכם כמה מהדברים שעליכם לקחת בחשבון. תחילה יש לערוך את רשימת המוזמנים, למצוא אולם מתאים ליום ולשעה שנקבעה, לאתר מוהל שיגיע לאירוע ויעביר את טקס הברית מילה, לבחור את תפריט המנות שיוגשו באירוע, להזמין צלם, DJ, לקנות בגדים חגיגיים והרשימה עוד ארוכה...

תופעה שהולכת וצוברת תאוצה במיוחד באירועי ברית מילה, היא הזמנת אמן שיעסיק את הילדים במשך האירוע כולו. ניתן לבחור בין ליצן, קוסם, מאפר, המשקיענים שבננו שירצו להפתיע, יוכלו להזמין דמות מוכרת מערוצי הילדים כמו למשל יובל המבולבל, רינת גבאי ועוד מגוון גיבורי ילדים שלבטח יצליחו לרתק את הילדים ולתת כמה דקות של שקט להורים. אז לכל זוגות ההורים שמתכננים בקרוב לקיים ברית מילה, מומלץ להשקיע זמן ומחשבה בבחירת כל האלמנטים השונים על מנת לארגן אירוע מוצלח ומהנה שישאיר למוזמנים שלכם זיכרון מתוק.