בר מצווה

בר מצווה זה אירוע שדורש מקצוענים ולכן באתר עד 120 ריכזנו עבורכם רק את הטובים ביותר שעוסקים בבר מצוה.

גומיגם בר מתוקים

אנחנו בגומיגם בר מתוקים מתמחים בעיצוב שולחנות לימי הולדת, בת-בר מצווה, בריתות, חתונות וכו'. אצלנו תמצאו עיצובים מרהיבים ומקוריים בשלל סוכריות גומי, מרשמלו, סוכריות סודה, שטיחים חמוצים ליקרישים ועוד... בנוסף אנו מציעים מכונות מזון כגון קרפ, ברד, טאבון, פופקורן, שערות סבתא, נקניקיות ועוד. ועכשיו יוצאים במבצע עד סוף חודש יוני: שלוש מכונות מזון ושולחן מעוצב רק ב1600שח!

UNO אירועים בעזריאלי

בעת הפקת אירוע פרטי או אירוע עסקי, גן אירועים אונו (UNO) מציע עבורכם את השילוב המושלם בין אולם אירועים מפואר וגן אירועים מרהיב עין. הבריזה מלטפת מלמעלה, השמיים הכחולים והמגדלים משתקפים כרקע לאירוע. הנוף האורבאני הנשקף מאולם האירועים בתל אביב, בשילוב עם הגן המטופח הנטוע למרגלות שלושת המגדלים, יוצרים עבורכם ועבור אורחיכם חווית אירוע מרגשת ובלתי נשכחת.

מועדון קליק

מועדון קליק ניתן להשכרה לאירועים קטנים, בר או בת מצווה וכן ימי הולדת.

מטרו- אירועים בסגנון אחר

מטרו - קסם, אוירה ומקצועיות משתלבים יחד לשמחה.

די גי רועי מינס

החברה קיימת כבר למעלה מעשור, ועוסקת במגוון סוגי אירועים- חתונות, מסיבות חברה, חגיגות יום הולדת, בריתות, בר או בת מצווה ועוד.

טומבה היי

טומבה היי מיוחדת בכך שאנו מאפשרים לכם להתנסות במגוון רחב של מקצבים – ממקצבים מזרחיים על דרבוקות ועד למקצבים אפריקאיים וברזילאיים. דרך ההגשה שלנו היא ייחודית ומתובלת בהרבה הומור ותיאטרליות כך שכל אחד מהמשתתפים נהנה ומצליח להתחבר למקצבים ולתופים.

עוגיתוש

העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

מיכל גולדברג אייל

סיפור חייך מסופר ומומחז בדרך קומית ונוגעת ללב!