דוכן מזון נייד

חברת ג`ירפי חברת ג`ירפי
חברת גירפי מתמחה בדוכני מזון והפקת אירועים בכל חלקי הארץ ובהתאם לדרישות הלקוח. לחברת גירפי דוכני מזון, ניסיון של יותר מ-8 שנים בתחום הפקות אירועים החל מאירועים קטנים כגון ימי הולדת ומסיבות שונות וכלה בהפקות של אירועים גדולים כגון אירועים ארגוניים,כנסים ואירועים מיוחדים.

דוכן מזון נייד

לכל אירוע אם הוא יום הולדת, חגיגת שלושים, ארבעים, בר מצווה, בת מצווה, חתונה, טקסי קבלת דרגות, פרישה מהעבודה, פרידה כלשהי או כל אירוע האחר העולה על דעתכם ניתן להוסיף דוכן מזון נייד.

קיימים סוגים רבים של דוכן מזון נייד. קיים דוכן מזון נייד של כל מזון כמעט מחטיפים של עוף מוקפץ, סושי, קוקטילים, פלאפל, נקניקיות, שווארמה וציפס....לאירועים וימי הולדת שקהל היעד הינו ילדים ניתן להזמין דוכן מזון נייד בסגנון צמר גפן מתוק, פופקורן, תירס חם, ברד, גלידות, מפל שוקולד, דונטס, קרפים ועוד....

ניתן גם לשלב טאבון בו מכינים פיצות ולחמי פוקצות בליווי רטבים של פיצה, ממרח זיתים, זעתר, שמן זית, פסטו ושומשום.

בעלי דוכן מזון נייד דואגים למוצרים טריים, כאשר כל המזון נעשה לעיני האורחים והחוגגים.

בעלי דוכן מזון נייד לרוב אחראים גם על דוכני משחק לילדים ומתנפחים ( קיימים גם מתנפחים בשילוב מים), אז לעיתים הזמנת כמה דוכנים א בשילוב עם מתנפחים יכול ליצור לכם הנחה.

לדוכן מזון נייד ניתן להוסיף עוד פן של דוכנים ניידים ואלו משחקים לילדים ואפילו למבוגרים, כדוגמת ה WII, ה playstation, הפרו אבולושין ומשחקי ספורט נוספים.

רעיונות מקוריים לאירועים מכל הסוגים לא חסר, רק צריך למצוא אותם בקריאה רבה באתרי האינטרנט השונים ולבחור את בעל המקצוע הכי טוב בתחום. בהצלחה