השכרת מתנפחים למסיבת יום הולדת לילדים

כל הורה שואף להעניק לילדיו את מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר, ביום המיוחד הזה נרצה לשמח את הילד ולאפשר לו לארח בשמחה את כל חבריו יחדיו. זה הזמן להקדיש מחשבה להעדפות של הילד, לתחביבים שלו, למיקום המתאים למסיבה ולתקציב הכספי שלכם. אפשר להפיק מסיבות יום הולדת בתקציבים שונים, אין כל חובה להיקלע להוצאות כספיות מוגזמות. בעזרת חשיבה יצירתית ובחירה נכונה של נותני שירות ומפעילים, תצליחו להפיק מסיבת יום הולדת מוצלחת, שמחה ומהנה במחיר שווה לכל כיס.

אטרקציות מומלצות למסיבות יום הולדת לילדים

שילובים של דשא ירוק, מזג אוויר חמים, ממתקים, קישוטים צבעוניים ומתחם מתקנים מתנפחים הוא שילוב מנצח. השכרת מתנפחים למסיבת יום הולדת תהיה בחירה אידאלית בעבור מסיבות לילדים עד גיל 10. גם בגילאים מבוגרים יותר המתקנים יהפכו לאטרקציה אך בעבור הילדים הגדולים כבר נבחר מתקנים אחרים. השכרת מתנפחים מתבצעת בצורה מאוד פשוטה, כל שיש לעשות הוא להיכנס אל אתר האינטרנט ולבחור את המתקנים הרצויים תוך התייחסות לגודל המתחם וגודל המתקן.

פרט למתקנים מתנפחים נמליץ בעבור מסיבות יום הולדת שמחות לילדים קטנים גם על מופע קסמים, מופע ליצנים, הפעלה המערבת ליטוף בעלי חיים ביתיים, פינות יצירה, משחקים, מוזיקה, דוכני מזון מהיר. אם מדובר במסיבה המתקיימת במתחם חיצוני אפשר לשלב תחרויות ספורט, אם התמזל מזלכם לקיים את מסיבת יום ההולדת במתחם חיצוני עם בריכה זוהי הזדמנות למסיבת בריכה שמחה ומהנה.

איך להכין את המתחם לקראת המסיבה?

ילדים קטנים נוטים להיפצע בקלות, לקראת המסיבה יש להרחיק מהמתחם כל פריט אשר עשוי להפוך למפגע בטיחותי. אם החלטתם להפיק את האירוע במתחם חיצוני יש לוודא כי המקום מואר ובטיחותי לילדים, כמו כן, יש לוודא כי ישנם תאי שירותים בקרבת מקום. לקראת מסיבות יום הולדת המתקיימות במתחמים חיצוניים פתוחים נמליץ על ליווי של ההורים במהלך המסיבה, לא תצליחו לבדכם להשגיח על 30 ילדים קטנים ושובבים.

אם החלטתם על השכרת מתנפחים לאירוע חשוב יהיה להרחיק מהמתחם אבנים או כל חפץ חד אחר העלול לפצוע את הילדים. כדאי לשוחח עם מפעילי המתקנים ולוודא עמם כי המתחם תואם את הצרכים של המתקנים. אם מדובר בפארק ציבורי כדאי לברר עם מנהלי הפארק כי ניתן להפעיל את המתקנים בשטח הפארק. שימו לב, ישנם מתקנים מתנפחים המחייבים חיבור חשמל, אם שכרתם מתקנים כאלו יהיה צורך גם בגנרטור.

רשימת לא לשכוח לקראת מסיבת יום הולדת בפארק

  • לוודא כי ישנה תאורה במתחם.
  • לסייר במתחם ולוודא כי האווירה בפארק מתאימה לילדים.
  • בדקו כי לא מתקיימים במקום באותו היום אירועים נוספים.
  • היכן תאי השירותים ומהי רמת הניקיון באזור?
  • האם ישנם חרקים עוקצים באזור? האם המתחם בטיחותי וידידותי לילדים?
  • לא לשכוח להצטייד בשולחנות פיקניק, מחצלות לישיבה, מפיות, כלים חד פעמיים, תיק עזרה ראשונה, שקיות אשפה.

צפיות ( 3561 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1