זיקוקים לאירועים

זיקוקים לאירועים מוצאים בקלות באתר עד 120 המאפשר לכל מפעילי זיקוקי דינור לפרסם מידע אודות השירותים אותם הם מספקים.

פינוקי עידן

אם אתם חולמים על אירוע מושלם, הגעתם למקום הנכון! חברת פינוקי עידן הפקות מעניקה לכם הזדמנות ליהנות מדוכני מזון משובחים לאירועים מכל הסוגים, אטרקציות שונות ומגוונות. לחברתנו ניסיון רב ועשיר בתחום והיא מספקת דוכני מזון מעוצבים לכל סוגי האירועים.

מלמד הקרנות

חברת מלמד הקרנות עוסקת במתן שירות והשכרה של מערכות הקרנה ומסכים לאירועים ,זיקוקים לשמיים ופירוטכניקה וכן שירותי בר.

זיקוקים לאירועים מהאגדות

מאז שהומצאו בסין העתיקה בימים עברו, הזיקוקים מסעירים את הדמיון ומעוררים פליאה בילדים ומבוגרים כאחד. עם השנים התפתחו מאוד הזיקוקים והגיעו לדרגות מרשימות של אומנות, כפי שכולנו מכירים מאירועי ענק כמו האולימפיאדה או מאירועי יום העצמאות. וכמובן, את הזיקוקים אפשר לשלב גם באירועים פרטיים מיוחדים וישנו מגוון רחב שלהם הניתן להתאמה לקונספט המבוקש.

עולם מרהיב וססגוני

את זיקוקי הדינור לא צריך להציג ואפשר בהחלט להזמין אותם לאירוע פרטי (המתקיים כמובן בלילה), כמו חתונה או בר מצווה. יחד עם זאת, כאשר מדברים על זיקוקים לאירועים פרטיים מתכוונים לאפשרויות רבות נוספות. למשל, ישנם זיקוקי ליין רוקט המשמיעים רעש של שריקה בזמן שהם עפים קרוב למדי מעל הקהל ומשאירים מאחוריהם שובל כתום של אש. כמו כן, ישנם זיקוקים הנקראים פלאשים שמאירים למשך כשנייה בגובה לא רב של שלושה או שיש מטרים, וישנם אפקטים מיוחדים של אש כמו מזרקות שעולות לגבהים מרשימים בשלל אפקטים וגוונים, ממטרות שמסתובבות וממטירות אש מרהיבה לכל הכיוונים, ועוד. 

 

מעבר לכך, זיקוקים לאירועים יכולים להגיע עם שורה ארוכה של אפקטים נוספים, למשל תותח בועות המשחרר בכל דקה כאלף בועות סבון אל האוויר, תותח קצף ותותח שלג, מערכת עשן כבד (קרח יבש) המייצרת אווירה מסתורית, זיקוקים יותר קטנים ואפילו כאלו המתאימים לשולחנות ונדלקים בבד אחת עם מערכת אלקטרונית, ועוד.

כמה דברים שכדאי לדעת על זיקוקים לאירועים

ראשית, אם חשבתם שזיקוקים מתאימים רק לאירועים הנערכים בשטח פתוח, אתם טועים. חלק גדול מהאמצעים שתוארו לעיל בהחלט מתאימים גם למקומות סגורים כמו אולמות אירועים. יחד עם זאת, זיקוקים אינם משחק ילדים וכולנו מבינים שיכול להיות בהם סיכון. לכן, יש לפעול בהתאם ולחוק ולפנות רק לחברות שאנשי הצוות שלהן הינם מפעילים מוסמכים עם רישיון בתוקף, אשר משתמשים אך ורק בזיקוקים ואפקטים בעלי אישור מטעם מכון התקנים הישראלי.