זמרים לאירועים

זמרים לאירועים מוצאים בקלות באתר עד 120 המאפשר לזמרים לפרסם מידע אודות השירותים אותם הם מספקים.

גבי ברלין

גבי ברלין הגורו של השירה הארץ-ישראלית היפה והשורשית שעושה משהו לנשמה, סוחף אחריו וצובר ללא הפסקה אלפי מעריצים רבים בכל הגילאים, בכל פינות הארץ מדן ועד אילת המופעים שלו וערבי השירה הופכים כל ערב וכל אירוע לחוויה עם טעם של עוד...

משה פרץ

אם אתם רוצים שמח באירוע שלכם, הבחירה הטובה של הזמר הים תיכוני- משה פרץ

אייל גולן

אייל גולן הנו אחד הזמרים הים תיכוניים הכי נחשבים. אין ספק שהופעה של אייל גולן באירוע שלכם, תרים את האירוע לגהבים אחרים....

שרית חדד

המלכה הבלתי מעורערת של המוסיקה הישראלית הים תיכונית כבר למעלה מעשר שנים.

זמרים לאירועים – כמה דברים שכדאי לדעת

אין ספק שהזמנת זמרים לאירועים היא מהבחירות היותר נפוצות ופופולאריות – בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או אפילו יום הולדת, ועד לאירועים עסקיים או אירועים לציבור הרחב בחגים ובמועדים חשובים. אכן, כלל זמרי הארץ החל מהשמות הגדולים ביותר ועד להרכבים כישרוניים פחות מוכרים, מציעים מופעים מגוונים לאירועים בסדרי גודל ובז'אנרים שונים. בשורות הבאות נביא כמה דברים שכדאי לדעת על התחום.

 

מה כדאי לבדוק לגבי זמרים לאירועים?

ראשית, חשוב להבין שבאמת קיימים הבדלים משמעותיים בסדרי הגודל של ההפקה והעלויות. יש למשל הופעות של זמרים פחות מוכרים אך כישרוניים ומנוסים מאוד שעליהן תשלמו אלפי שקלים בודדים, ולעומת זאת השמות הגדולים יעלו לכם גם עשרות ומאות אלפי שקלים. מטבע הדברים, ככל שמדובר בזמר יותר מפורסם ומצליח כך העלויות יהיו גבוהות יותר, ומה שעוד משפיע הוא מסגרת ההפקה – האם מדובר למשל באומן המעלה מופע אקוסטי יחיד עם מערכת הגברה בסיסית, או שמא מדובר בלהקה הכוללת מספר נגנים, תאורה ושאר ציוד והיערכויות? לכן, הדבר הראשון שיש לשקול הוא את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, וכן את מאפייני האירוע מבחינת סדר הגודל שלו והתנאים בשטח.

 

לא מופע סגור...

כאשר מדברים על זמרים לאירועים יש הנוטים לחשוב בכיוון של מופע סגור, מוכן וגמור, כלומר שיש רפרטואר קבוע של שירים שאותם הזמר מבצע ובכך תם העניין. אבל בפועל, את ההופעות ניתן בהחלט לשנות, להגמיש ולהתאים לרצונות שלכם. אמנם המגוון שכל יוצר מציע אינו אינסופי, אבל בהחלט אפשר לבקש שירים שאתם אוהבים במיוחד, שירים באנגלית או בעברית, שירים יותר מודרניים או קלאסיים, ליווי של כלים, את השיר המיוחד שלכם בדרך לחופה, או אף לשלב את בעל השמחה בהופעה – בין אם בשירה או אם הוא מנגן גם בנגינה על כלי כמו גיטרה, סקסופון או תופים. 

 

סגנונות של זמרים 

אתם בוודאי יודעים שעולם המוזיקה הוא מגוון ביותר, ולכן חשוב להבין איזה סוג של הופעה ובאיזה ז'אנר מעלה הזמר. כך למשל, יש המעוניינים עבור חתונות בזמרים מאוד מקפיצים ומלהיבים שיודעים להרים את הקהל על הרגליים ולזנק אל רחבת הריקודים, ובקיצור – לעשות שמח. מצד שני, עבור אירועים יותר מעונבים ורשמיים יש שיעדיפו מוזיקה רגועה כגון ג'ז או הרכב קלאסי בליווי זמר או זמרת. כמו כן, יש שיעדיפו את הז'אנר המזרחי, יש שיבחרו בזמרים המעלים מופע שירה בציבור בדגש נוסטלגי, וכדומה. לכן, חשוב להבין מראש את הקונספט המתוכנן ולזכור כי זמרים לאירועים משפיעים מאוד האווירה. זוהי "אטרקציה" דומיננטית שבהחלט תופסת את תשומת הלב, ועליכם להבין את הרכב המוזמנים מבחינת גילאים, מוצא, העדפות מוזיקליות וכן הלאה.

 

מה עוד כדאי לברר?

כאשר בוחרים זמרים לאירועים יש לבדוק עוד כמה פרטים מלבד האמור לעיל. ראשית, כפי שאמרנו המבחר גדול מאוד ולעיתים קרובות תיתקלו בזמרים והרכבים שטרם שמעתם עליהם. במקרה הזה, אין טוב יותר ממשמע אוזניים ובוודאי לא תתקשו למצוא באתר האינטרנט של הזמר קטעים מתוך הופעות. הקדישו את הזמן הראוי להתרשמות מהמופע והבינו האם הוא עונה לטעמכם. במידה שכן, מלבד בירור נושא העלויות, מסגרת ההפקה, ההתאמה האישית לצרכיכם וכדומה, חשוב כמובן לוודא שהזמר זמין להגיע במועד ובשעה – כולל כל ההכנות הטכניות שלפני כן וכולל עבודה מולכם על התאמות ואפשרויות מיוחדות. זכרו שזמרי אירועים נוטים להיות עסוקים, ובמיוחד בעונה החמה של החתונות, לכן כדאי להתחיל את החיפוש זמן רב מראש (שבועות ואף חודשים) ולא להמתין עד לרגע האחרון.

 

ולמה דווקא זמרים?

יש הרבה מאוד אטרקציות שאפשר להזמין לאירועים ולכל אחת מהן יש את הייחוד ואת "הטעם" המיוחד שלה. היתרון של זמרים לאירועים הוא קודם כל המוזיקה שעוברת מהרקע אל קדמת הבמה, ואין כמו המוזיקה על מנת לייצר אווירה ולחבר בין אנשים. בנוסף, זו אינה מוזיקה מוקלטת כמו של הדיג'יי שכבודו במקומו מונח, אלא מופע חי ומרגש בזמן אמת – מה שמעצים ומחזק את החוויה.