טרנדים בעיצוב פאות

גם בשנת 2015 הצליחו הפאות הנוכריות לשמור על מעמדן ברשימת פריטי עיצוב השיער המבוקשים ביותר. הנה כמה טרנדים ששווה לשים לב אליהם:

א. פאות קוקו עגבניה – זה טרנד שהחל למעשה עם מועמדותה של שרה פיילין לנשיאות ארצות הברית בשנת 2008, אך עד היום יש נשים ברחבי העולם שלא מוותרות על המראה המחמיא והסולידי. במגזר החרדי משלבים את פאות שרה ביילין עם סגנון לבוש כהה ואצל חילונים מדובר על פתרון עבור בעלות מבנה פנים עגול.

ב. פאות עם פוני – עד לפני מספר שנים קשה היה לבצע התאמה אישית של פאות עם פוני למבנה הפנים וסגנון האיפור. נשים שרצו פאות עם פוני נאלצו להוסיף בנפרד את האביזרים המשלימים, אך היום הרבה יותר קל להשיג את המטרה. פאות עם פוני מעוצבות עם שיער חלק שיורד מתחת לכתפיים. הן מצליחות לשמור על הצניעות, אך בד בבד גם מחמיאות לנשים צעירות.

ג. פאות קאסטוםפאות מן הסוג הזה לא בהכרח שייכות לטרנדים של 2015, אך הן זוכות להצלחה מרשימה. אלו פאות עשויות בד טבעי אירופי המיוצרות על פי דרישת הלקוחות. הדגש בפאות הללו הוא על התאמה לצרכים ספציפיים ועל נוחות. פאות קאסטום נחשבות יקרות יותר, אך הן מציעות אפשרות של שזירת שיער על גבי משי עדין. השזירה מדמה את עור הקרקפת ומשווה לפאה מראה אקסקלוסיבי וטבעי.

כיצד בוחרים פאות?

הטרנדים של עיצוב פאות 2015 לא צריכים לבוא על חשבון עמידה בתקציב ובדרישות הלקוח. גברים ונשים צריכים להיפגש לפחות פעם אחת עם איש מקצוע בתחום הפאות, לעצב את הפאה לפי השיער המועדף עליהן ולוודא התאמה למבנה הפנים.

רצוי שהפאה גם תתאים לסגנון הלבוש ובקרב נשים לאיפור היום יומי. פאות איכותיות דורשות מינימום של תחזוקה ובשנת 2015 הן מיוצרות עם חומרי גלם עמידים ומובילים. הפאות נפוצות בקרב נשים במגזר החרדי, גברים הסובלים מהתקרחות וחולים שנאלצים להתמודד עם טיפולים כימותרפיים ואונקולוגיים. מעבר לכך, הטרנדים האחרונים של עיצוב פאות מוכיחים שמדובר על פתרון דקורטיבי ואיכותי.

צפיות ( 3432 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1