יום הולדת בסגנון הישרדות

אז מי אמר שהילדים של ימינו כל היום מול המחשב והטלויזיה. יום הולדת בסגנון הישרדות אמנם הגיע אלינו הודות לתוכנית הריאלטי בהנחייתו של גיא זוארץ אמנם הילדים חווים אתגרים רבים, משימות הדורשות יכולות ספורטיביות כגון שיווי משקל, קליעה למטה, ריצה, קפיצות בשילוב עם יכולות חברתיותועזרה הדדית איש לרעהו. 
אז מה בתוכנית? יום הולדת בסגנון הישרדות מתחיל כמובן בחלוקה לשבטים. אמנם כדי שאף ילד לא יעלב, החלוקה מתבצעת לפי סדר הגעה. כמובן, כל אחד מקבל בנדנה ומתחיל לחשוב עם חבריו על חמשיר מנצח שיהיה שיר עידוד במהלך המשימות. 
לילדים בגילאי עשר ומעלה, ניתן לקשט את המקום ב"לפידים", מחלקם התחתון של בקבוקי שתייה, הממולאים בחול ובהם נר... 
המשימות בתחנות, למשל קפיצה בשקים, כשהראשון חוזר מעביר את השק לבא אחריו בקבוצה.... הקבוצה הראשונה שסיימה מקבלת לבחירה פרס או רמז למטמון...וכך הלאה. 
משימה שנייה - הליכה על קו ישר תוך כדי נסיון פגיעה והזזת הילד מהקו על ידי קליעה ופגיעה בו בכדור ספוג ( שחס וחלילה לא יכאב). 
המשימות הבאות תחרות שליחים, הליכה על קביים, הליכה עם ספר על הראש...ץלבסוף הקבוצה שאספה הכי הרבה רמזים תגיע למטמון ותקבל חסינות. 
כמובן שהכל בעידוד, שירים ואוירה טובה. יום הולדת בסגנון הישרדות מלווה בהמון אדרנלין ושמחה. 
יום הולדת בסגנון הישרדות יכול להיות מועבר על ידי הוריי החוגג או ניתן להזמין מפעיל שגם מביא עמו מערכת הגברה ודואג לקשט את המקום וליצור אוירה. כמובן, שגם ביום הולדת בסגנון הישרדות יש טקס ועוגה, הרי בלי עוגה זו לא מסיבה!

צפיות ( 4776 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1