יום הולדת דורה

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

יום הולדת דורה

דורה היא דמות מתוכנית הטלויזיה "מגלים עם דורה", דורה היא חוקרת ובכל פרק עוברת מסלול המורכב משלושה אתרים עד אשר היא מגיעה ליעדה שלרוב מטרתו לעזור למישהו בצרה. לצד דורה בתוכנית, כמובן יש את הקוף בוטס...יתרונה הבולט של התוכנית הוא שקיים לימוד אנגלית סמוי עבור הילדים הצופים תוך כדי הפרק...

יום הולדת דורה מתאים לאוהבי התוכנית, שבדרך כלל גיל המעריצים הקטנים נע בין שלוש לחמש. והמעריצים לא בהכרח בנות...

יום הולדת דורה משמעותו מפעילה שמגיעה עם בגדי דורה ופאה שחורה קצרה ומחלקת לילדים תיק גב ( שלרוב חוזר אליה בסיום הפעילות...דרך אגב ניתן למצוא תיקי גב קטנטנים בחנויות מקססטוק ולשים את שקיות ההפתעה בתיק כמתנה לילדים ). עד שכל הילדים מגיעים הילדים צובעים דפי צביעה של דורה ובוטס לרקע צלילי שיר הפתיחה של התוכנית.

בהפעלה ילדי יום ההולדת מקבלים תחפושות, הבנות של דורה, הבנים של דייגו.

ומתקיימת הפעלה בסגנון התוכנית, צריך להציל חיה בצרה ויש לעבור מסלול מכשולים בזחילה, קפיצות...בדרך חטפני מנסה לחטוף את העוגה...ולבסוף מגיעים ליעד. שם מתקיים שיר הניצחון של דורה.

יום הולדת דורה נשמע מלהיב ויוצא דופן בייחוד למי שמהופנט בכל יום במהלך שידור התוכנית...אולם כדאי לבדוק את המפעילה היטב שהיא אכן יודעת לשלהב את הילדים ( לצערי מניסיון כושל שלי)...ובנוסף לא להזמין יותר משלושים ילדים ליום הולדת דורה, כיוון שמאד קשה לילדים להמתין בתור עד לסיום כל מסלול המכשולים....