יום הולדת דייגו

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

יום הולדת דייגו

יום הולדת דייגו מתאים לבנים בגילאי שלוש עד שש. להבדיל מיום הולדת דורה המאים הן לבנים והן לבנות. דייגו מסתמן כדמות שרוב הבנים מזדהים עמה.

אז מה כוללת יום הולדת דייגו?

יום הולדת דייגו נפתחת עם שיר הפתיחה של התוכנית "רוץ דייגו רוץ", תוך כדי הילדים שמגיעים אם הם מעוניינים מאפרים אותם ואז הם מתפנים לקישוט דפי צביעה של דייגו.

יום הולדת דייגו כוללת מפעיל/ה, המחפש את בעל החגיגה לדייגו ויחד עם כל החברים יוצאים להרפתקאה שמטרתה להציל את חיות הבר. כמובן שניסיונות ההצלחה מסובכים ויש לעבור בנהרות תנינים ולעבור בתוך הר געש, לקפוץ דרך מפולת סלעים ולדלג כדי לא לדרוך על הנמלים האדומות...

כמובן שלא ניתן להציל את חיות הבר ללא מפה ומשקפת, ולכן המפעיל מחלק לזמן ההפעלה לכל ילד עזרים אלו.

ברגע שהמשימה הושלמה ניתן לנוח ולהתרווח ולהתחיל בטקס העוגה.

גם כאן אתם ההורים יכולים להמשיך באוירה ולהגיש עוגה מעוצבת בסגנון דייגו. כמובן, שלרוב המפעיל ליום הולדת דייגו אחראי על תפאורה תואמת ואתם יכולים להוסיף מפת שולחן, בלונים לקישוט, צלחות וכוסות ופרסים הכול עם ציורו של דייגו.

יום הולדת דייגו מתאים לקבוצה של עד עשרים וחמישה ילדים, מכיוון שהמסלול שע הילדים לעבור ארוך ומפותל ודורש סבלנות רבה עד שכל הילדים המוזמנים יספיקו לעבור בו.