יום הולדת כדורגל

אופירונצוק בטטה אופירונצוק בטטה
"ילד צוחק הוא ילד פעיל"
אני מאמין שדרך הומור אפשר להפעיל את הילדים בצורה הכי טובה , לאתגר אותם ולגרום להם לפעול במוטיבציה גבוהה יותר.

יום הולדת כדורגל

אין צורך בניחושים, יום הולדת כדורגל, ברור לכולם שזו יום הולדת לבני המין הזכרי- הבנים!
לרוב האהדה לכדורגל מתחילה מהאבות או מהחברים בגן ( שלמדו הם מאבותיהם) וגם בשמחת יום ההולדת ירצו לעשות זאת כמסיבת כדורגל. אז מה עושים ביום הולדת כדורגל?
קיימות שתי אפשרויות. האחת להזמין מפעיל שיקפיץ את הילדים ויפעיל אותם במשחקי כדור ופעילות ספורטיבית שרובה, כפי שניחשתם, כדורגל. והאפשרות השנייה היא לעשות זאת בעצמכם!
יום הולדת כדורגל, תתחיל כבר בהזמנות שילוו בצילום של השחקן האהוב על החוגג או תמונות של כדורגל.
ביום עצמו של החגיגה, קבלת הפנים תערך בסגנון כדורגל גם היא. ניתן לחלק את המגיעים לשתי קבוצות מתחרות, בסדר אקראי של מי שמגיע, ולכל אחד לצבוע את הפנים בצבעים מיוחדים לפי צבע הקבוצה שהוא משתייך אליו.
כל ילד גם יתלה על חולצתו בריסטול עם המספר המייצג אותו, כך שכבר מקבלת הפנים הילדים יחושו באוירה של יום הולדת כדורגל.
ביום הולדת כדורגל ניתן להתחיל דווקא בישיבה, כשיש לילדים עדיין ריכוז ולתת להם לצבוע דפי צביעה של שחקנים וכן לבצע חידון של ידע של חוקי הכדורגל או ידע על שחקני הכדורגל הידועים.
ניתן אחר כך לעבור למשחקי כדור, להכין מבעוד מועד שתי בובות מסי ענקיות עם כדור, ובפתח של הכדור לעשות תחרות בין שני ילדים, כל פעם, מי מצליח לפוצץ ראשון בלון- בקום של הכדור.
ניתן לבצע משחק כדורגל קטן וחברתי ואח"כ לסיוםמ שהילדים ירשמו כל אחד בתורו על הכדור ברכה לחוגג יום ההולדת.
הרעיונות היצירתיים הם אינסופיים. גם הפרסים שניתנים לילדים במהלך ובסוף המסיבה יכולים להיות קשורים ליום הולדת כדורגל, כגון דמויות של שחקנים, כדורי רגל קטנים, משרוקיות ועוד...וכמובן שגם עוגת יום ההולדת צריכה להראות כמו כדור רגל.