יום הולדת כלי נגינה

טומבה היי טומבה היי
טומבה היי מיוחדת בכך שאנו מאפשרים לכם להתנסות במגוון רחב של מקצבים – ממקצבים מזרחיים על דרבוקות ועד למקצבים אפריקאיים וברזילאיים. דרך ההגשה שלנו היא ייחודית ומתובלת בהרבה הומור ותיאטרליות כך שכל אחד מהמשתתפים נהנה ומצליח להתחבר למקצבים ולתופים.

יום הולדת כלי נגינה

מוסיקה היא מתנה לנשמה. אז לכל הילדים שאוהבים מוסיקה ניתן לחגוג יום הולדת כלי נגינה.

יתרון בולט הוא שיום הולדת כלי נגינה הננו רעיון מקורי, שלא מיצה את עצמו בקרב הילדים ולרוב הם יחוו זאת בפעם הראשונה אצלכם...

יום הולדת כלי נגינה מתאים מגיל שנה ועד גיל שמונה בערך...כאשר בעל החגיגה ינצח על חבריו המתופפים.

גילאי שנה ומעלה יהנו עם הוריהם בפעילות מוסיקלית עם ריקודים תוך הכרת מגוון כלי נגינה כגון רעשנים, מקלות קצב, קסילופונים, פעמונים ותופים... מטפחות יהוו אביזר עזר ונשלב גם משחקי תנועה.

לגילאי ארבע ומעלה ניתן לצרף סדנא להכנת כלי נגינה כגון כלי הקשה או נשיפה. כלי הנגינה מוכנים מחומרים ממוחזרים כבקבוקי שתיה, פקקים למינהם, צינורות, גלילי נייר ועוד...מהכלים שיווצרו נקיים קונצרט ובסוף החגיגה כל ילד יקבל את יצירתו.

חוגג יום הולדת כלי נגינה יקבל תוף גדול ויחלק לכל ילד תוף קטן לזמן המסיבה ויחד ינצח על מעגל מתופפים. גם טקס העוגה ילווה בתיפוף והילדים ישולבו במשחקים ובתחרויות.

כמו בכל יום הולדת גם ביום הולדת כלי נגינה הילדים מקבלים פרסים. רצוי שההפתעות ימשיכו את הפן המוסיקלי כדוגמאת רעשנים, משרוקיות במגוון צורות, תופי מרים, חלילים קטנים ועוד...

כמובן, שלהורים המשקיעים מביננו ניתן ליצור או לקנות עוגה מעוצבת בצורת כלי הנגינה האהוב על ילדיכם...