יום הולדת נסיכות

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

יום הולדת נסיכות

נראה שהכל פעם היה פשוט, אפילו בילדות. אנו זוכרים כמבוגרים שחגגו לנו כל הילדים בבית עם ההורים ולעיתים רחוקות היתה יום הולדת על ליצן שהיווה אטרקציה. אולם, היום ההורים צריכים לתכנן כמה חודשים מראש יום הולדת של זעטוט בן שלוש. קיימת גם תחרות סמויה בין ההורים, למי תהיה יום ההולדת המיוחדת והמגניבה ביותר מבין כל הילדים.

ההורים מפחדים לקחת על עצמם את כל ההפעלה, כי אולי לילדים זו תהיה אכזבה...אז לרוב לוקחים מפעילה וחוגגים יום הולדת בסגנון מסוים וכמובן, שואלים את הילד או הילדה מה הם רוצים במסיבה. הילדים בוחרים יום הולדת בסגנון מסוים בדרך כלל לפי תוכנית טלויזיה אהובה של דורה, דייגו, בראץ, אבירים ויום הולדת נסיכות- הכול מעולם האגדות.

יום הולדת נסיכות זה כמובן לבנות ויום הולדת אבירים לבנים.

יום הולדת נסיכות הוא כמו השם הבנות עם כתר על הראש, מאופרות ומקושטות. קיימת פינת איפור וכל הנכנסת זוכה לקונפטי מוזהב כקבלת פנים לנסיכה. המקום חייב להיות מקושט כהלכה ליום הולדת נסיכות בצבעי פסטל כשצבע הורוד העדין שולט. ויש כמובן שטיח פרוס בצבע אדום, שהבנות עליו יצעדו....והאזור יראה כארמון.

גם ביום הולדת נסיכות, ניתן לשחק במשחקים מוכרים אך לתת להם נופך של ממלכה. משחק הכיסאות לדוגמא הינו משחק מצויין, רק על הכסאות להיות מקושטים כיאה למלכים ונסיכות. משחק נוסף הוא ניפוח בלונים. מבעוד מועד מכינים מבריסטול שתי צפרדעים ובאזור הפה עושים פתח לבלונים. ואז ניתן לקיים תחרות בין הילדים מי מצליחה לנפח ולפוצץ את הבלונים.

ניתן לעשות צעידת ממלכה של כל הבנות שהופיעו ליום הולכת נסיכות ולא מתביישות...

וכמובן, ניתן ליצור הרפתקה שמישהו גנב את האוצר וכולם נרתמים למצוא את האבדה וכשהאוצר נמצא כל אחד מקבל הפתעה ועם שירי יום הולכת מגיעה עוגה מלכותית כיאה ליום הולדת נסיכות שקורה רק באגדות...