יום הולדת פיות

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

יום הולדת פיות

יום הולדת פיות הוא אחד ימי ההולדת העדיפים על בנות, אולם רוב הבנים ישמחו לוותר עליו ולהתמיד במשחקי הבנים. אז אם החלטתם לחגוג לבתכם יום הולדת פיות, דעו מראש המוזמנות הן רק בנות.

יום הולדת פיות יכול להיות חגיגה שתפיקו בעצמכם, אך אם אתם ביישנים או נטולי יצירתיות וזמן...תמיד קיימת האפשרות להזמין הפעלה ליום הולדת פיות.

אז מה כולל יום הולדת מסוג זה?
תחילה מקום החגיגה חייב להיות מקושט כארמון שנאה לפיה. כלומר קישוטי ירח וכוכבים, כסאות וורדרדים, תמונות של חדי קרן מסביב...

כאשר הבנות יחלו להגיע למסיבה, נפזר עליהן אבק כוכבים כיאה לפיות מן האגדות. נזמין אותן לפינת איפור וכל אחת תוכל ליצור לעצמה קופסת איפור משלה מקושטת בנצנצים ושלל מדבקות. כל בת תקבל שרביט לשלוט על העולם וביחד יצאו כולן למסע מרתק בארץ האגדות. שם יענו על חידות, וישחקו מחבואים של נסיכות, כסאות מוסיקליים לפי צלצול פעמונים ואם יהיה לנסיכות עוד כוח אפשר לסיים בחפש את המטמון, כשהאוצר הוא שלל ממתקים ושוקולדים.

טקס העוגה גם הוא מלווה בשירי אגדות, הידועים לכולנו מהטלויזיה והעוגה לרוב מתאימה ליום הולדת פיות, גם היא בצבעי ורדרדים ועליה ציור של נסיכה וכוכבים. ( ניתן לקנות דף אכיל עם ציור שתבחרו והקדשה או להכין עוגה מבצק סוכר עטופה עם דמות מהאגדות או כמובן, לקנות...) הפרסים שמחולקים צריכים להתאים ליום הולדת פיות, כמו למשל בקבוקי בועות סבון, כתרים, שרביטים, סיכות לשיער או שרשראות מיוחדות ומאירות.

יום הולדת נסיכות תמיד אהוב על בנות שמאד נהנות להסתכל במראה, לנעול את הנעליים של אמא ולחלום שהן נסיכות בממלכה....