יום הולדת פיראטים

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

אופירונצוק בטטה אופירונצוק בטטה
"ילד צוחק הוא ילד פעיל"
אני מאמין שדרך הומור אפשר להפעיל את הילדים בצורה הכי טובה , לאתגר אותם ולגרום להם לפעול במוטיבציה גבוהה יותר.

יום הולדת פיראטים

יום הולדת פיראטים כמובן שמתאים לבנים, למרות שניתן לשלב בו גם בנות- שלא ירגישו לא חשובות...

יום הולדת פיראטים נקרא גם שודדי הים, הבנים צריכם להציל את התיבה האבודה שהכילה אוצר. הקבולה יוצאת לחיפוש אחרי המטמון, בדרך מגלה רמזים וחידות שיובילו את הילדים לאוצר.

אך התחלנו בטעות מהאמצע....אז בהתחלה, יום הולדת פיראטים נפתחת בפינת איפור שהופכת את הבנים לפיראטים אמיתיים עם רתיעה בעין. נערך טקס חידות ובו אם הצליחו לענות על השאלות יקבלו הילדים חרבות כיאה לשודדים אמיתיים. השאלות יכולות להיות איזו חיה אופיינית לשודד ים, מה שודדי הים נהגו לגנוב, לאן הפליגו, ואיך קראו לשודד הים באגדה של פיטר פן.

אם יום הולדת פיראטים מתקיימת בקיץ ניתן לשחק בפגזים. הפגזים עשויים מבלונים משני צבעים מלאים במים. הילדים מחולקים לשתי קבוצות וצריכים לתפוס את הבלונים מבלי שיתפוצצו. הקבוצה שתישאר עם יותר בלונים שלמים, כלומר שתפסו יותר בלונים מהקבוצה המתחרה ולא נרטבו - הם המנצחים.

אפשר גם לשחק מציאת מטמון עם קערות מלאות בקמח, כשבתחתית שוקולד עטוף בזהב. זו תחרות בין שני ילדים, הראשון שעל ידי נשיפות יעיף את הקמח ויגיע ראשון למטמון- ינצח.

ביום הולדת פיראטים, כשמוצאים את התיבה האבודה, מתחילה החגיגה של שירים וריקודים, בתיבה כמובן יש מלא ממתקים ואיך לא העוגה מגיעה...אם תצליחו תאפו או תקנו עוגה בצורת אנייה...

יום הולדת פיראטים הוא יום הולדת בלתי נשכח עם המון חוויות ואדרנלין.