ימי גיבוש לקבוצות

יום גיבוש מוצלח הוא כזה אשר מצליח לספק לעובדים זמן איכות משותף להיכרות מחוץ לכותלי מקום העבודה. החלפת האווירה מעודדת אותם להכיר זה את זה ולפתח קשרי חברות, אותם קשרי חברות ישמשו בעתיד לחיזוק שיתוף הפעולה בין העובדים ובין המחלקות. העוסקים בפסיכולוגיה ארגונית ממליצים בחום על ימי גיבוש קבועים לעובדים, אחת למספר חודשים יש לתאם פעילות חברתית לעובדים מחוץ למקום העבודה.

היכן כדאי לקיים ימי גיבוש לעובדים?

א.      טיול בשבילי הארץ תוך קביעת מסלול הליכה בדרגת קושי המתאימה ליכולות של העובדים. את הטיול ניתן לשלב עם אירוח במאהל בדואי או ארוחת ערב במסעדה בהתאם להעדפת המשתתפים באירוע.

ב.      כל מתחם חיצוני בחיק הטבע או בפארק אפשר להפוך למתחם מתאים למשחקי חברה, פיקניק, הרצאות, חידונים, ברביקיו ושאר פעילויות גיבוש. המרחבים הפתוחים יביאו עמם אווירה של חופש בה יצליחו העובדים להשתחרר משגרת העבודה הלחוצה.

ג.       ימי גיבוש בסגנון אתגרי ניתן לשלב עם משחקי פיינטבול, רכיבת אופניים בשטח, טיולי ג'יפים. חשוב לזכור כי הפעילות בשטח אינה מתאימה לכולם.

ד.      מתחמים של באולינג ומשחקי שולחן יהיו בחירה נהדרת בעבור ימי גיבוש לעובדים. מתחמים מתאימים עם מסלולי באולינג אפשר למצוא במרכזי הערים בכל רחבי הארץ.

ה.      וילות נופש מציעות מתחמי אירוח לימי גיבוש עם בריכה פרטית, שולחנות משחק ושאר אטרקציות. ימי גיבוש בווילות משתלבים עם פעילויות כמו ריקודים, קריוקי, סדנאות, הרצאות וזמן איכות משותף של חברי הקבוצה סביב הבריכה. וילות נופש מהוות אטרקציה מרכזית, אין כל צורך בשכירת אטרקציות נוספות.

ימי גיבוש לקבוצות נשים

התאמה נכונה של פעילות הגיבוש לאופי הקבוצה משמעותית להצלחת היום ועידוד שיתוף פעולה מטעם המשתתפים. ימי גיבוש הכוללים פעילות ספורט אתגרית בחיק הטבע לא יתקבלו בזרועות פתוחות בקבוצות המכילות נשים מבוגרות. קבוצות נשים נהנות לרוב מפעילויות סולידיות יותר, הן משתתפות בשמחה בפעילות הכוללת הרצאות בתחום הקוסמטיקה, טיפוח, זוגיות או הורות. יום גיבוש לנשים ניתן לשלב עם סדנת בישול, טיול נעים לאור הירח, פעילויות מתוך העולם המיסטי ויוגה צחוק. 

צפיות ( 2156 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1