ימי הולדת חיות

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

ימי הולדת חיות

ימי הולדת ניתן לעשות במגוון סגנונות. כמובן, שיש הורים רבים שמכינים את ההפעלה בעצמם, יש המזמינים מפעיל ליצן ויש כאלו שבוחרים הפעלה בסגנון מסוים כמו הישרדות, דורה, פיראטיים ועוד. ימי הולדת חיות הם גם אופציה נפלאה לחגוג יום הולדת.

ימי הולדת חיות כוללים מפעיל שמגיע עם כמה חיות, אשר ניתן ללטף, להאכיל ולהחזיק. ההפעלות לרוב משולבות עם סיפור ונופעה של המפעיל עם בעלי החיים. לרוב המפעילים מגיעים ליום הולדת חיות עם חמישה עד ארבעים סוגים של בעלי חיים. לרוב החיות שמגיעות ליום הולדת חיות הן נחשים, אוגרים, שרקנים, כלבלבים, ארנבות, תוכים, לטאות, חרקים ואיגואנות.

להורים המודאגים, ניתן להיות רגועים בימי הולדת חיות, מכיוון שהחיות הן תמיד תחת פיקוח וטירנרי עקבי.

יום הולדת חיות נערך בדרך כלל כשעה וחצי עד שעתיים. בנוסף לבעלי החיים יש גם הפעלות, משחקי חברה ופרסים. ילד היום הולדת תמיד משתתף והוא מרכז החגיגה.

יש ג מפעילים בימי הולדת חיות שמגדילים לעשות ומגיעים עם חיות שיודעות גם להטוטים, כלבים שעונים על חידות של מספרים או תוכים שרורבים על אופניים...אולם תוכנית כזו מתאימה מגילאי שמונה ואילך...להבדיל מפינות הליטוף שמתאימות לילדים מגיל שלוש.

להורים חשוב להזכיר שכמו מבוגרים, לא כל הילדים אוהבים חיות ולכן לא בטוח שיום הולדת חיות, יוגדר כהצלחה אצל כל ילדי הגן או בית הספר.