ימי הולדת עם בעלי חיים

ימי הולדת עם בעלי חיים

ימי הולדת עם חיות הינו טרנד בחמש שנים האחרונות אולם יש בו יותר מזה. בעולמנו הקפטליסטי, הכול ממוחשב, כולם ממהרים, ועידות באינטרנט ובנוסף מבלים שעות רבות מול מסך המחשב או מסך הטלויזיה. דווקא מנקודת מבט זו, ימי הולדת עם בעלי חיים זו דרך מעולה להביא את הטבע אל הילדים.

ימי הולדת עם בעלי חיים יכולה להבהיר לילדים מהן תכונות של עדינות וחמלה, מהי דאגה ואחריות כלפי בעל חיים, כיצד צריך לטפל בהם...

בעלי החיים הם חברים נפלאים לאדם אין להם תלונות, אינם מעליבים ולהפך מקבלים מהם המון חום ואהבה ללא תנאים , חום שלעיתים חסר לנו מבני אדם שקרובים אלינו.

ימי הולדת עם בעלי חיים ממיסים את הקרח מהר בין הילדים שבדרך כלל לוקח להם זמן להיפתח. המפעילים של ימי הולדת כאלו מביאים עד חמישים סוגים שונים של בעלי חיים, כך שכל ילד יכול להאכיל וללטף את החיה שהוא מתחבר אליה יותר, אם זה נחש, אוגר, ארנבת, תוכי, כלב, חתול, שרקן ועוד...

ימי הולדת עם בעלי החיים מתאימים לרוב הילדים לא לכולם, מכיוון שתמיד קיים אחוז מסויים שלא ממש אוהב או מתחבר לבעלי חיים וזה אכן חבל כי בעלי החיים מביאים איתם המון סגולות. יש המשתמשים בהם אף בהיבט הטיפולי והתרפיסטי.

ימי הולדת עם בעלי חיים יכולות להתקיים ממש בספארי או גן חיות ואפשרות שכיחה היא להזמין מפעיל שמביא אליכם את גן החיות...

בטוחה שתהנו...מומלץ בחום.