להפתיע את הילד עם מתנה מקורית ליום ההולדת

המתנה הכי יקרה לנו בעולם כהורים היא הילדים שלנו - אנו מגוננים, מחבקים מעניקים להם אהבה ורוצים שיהיה להם את הטוב ביותר בכל יום, בכל רגע. ומה לגבי יום ההולדת שלהם? ביום הכי מיוחד של השנה אנו רוצים להפתיע את הילדים במתנה מקורית שתשמח ותרגש אותם עד מאוד, גם אם מדובר במתנה קטנה אך חשובה בעיניו הוא בהחלט ישמח ויתרגש לקבל אותה.

 

בימנו אלו, מגוון האפשרויות בתחום מתנות יום ההולדת לילדים הוא עצום ומציע אינספור הפתעות, יצירות, אטרקציות ומתנות מיוחדות ומקוריות שלא נראו בשנים קודמות אך באותה נשימה לעיתים השפע הרב מבלבל גם אותנו ואנו בכל זאת רוצים וצריכים לבחור את המתנה המקורית ביותר שתשמש את הילד לזמן רב בצורה מרבית וטובה.

 

אז איך נבחר מתנת יום הולדת?

 

כל הורה מכיר היטב את הילד שלו, יודע לאילו דברים הוא מתחבר יותר ואוהב במיוחד – אילו תחומי עניין הילד חביבים על הילד,  אם תחום היצירה, המחשבים, הנגינה, קריאת ספרים וכדומה - לכן לפני שמחליטים לרכוש מתנה מקורית לילד לכבוד יום ההולדת כדאי ללכת קודם לכיוון שאליו הילד מתחבר. אז כמובן נשקול וננסה לבצע התאמות האם מדובר בבת או בן, ומהו טווח הגילאים הרלוונטי.

 

תחום המתנות רק הולך ומתפתח ואפשר כיום ליהנות ממתנות שבהם ניתן לשלב את תמונת הילד אם זה כיסא מיוחד, אלבום עם תמונות נבחרות וכיתוב בהתאמה ועד. רצוי מאד ללכת אל חנויות מיוחדות העוסקות בתחום זה ולקבל השראה רק מלהסתובב שם, מה גם שיש שם אנשי מקצוע ומוכרים מנוסים שלפי תיאור של הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת ידעו להתאים את המתנה המקורית המושלמת.

 

המרכיב הכלכלי

 

העניין הכלכלי גם הוא נושא חשוב ויש לתכנן מראש מה עלות המתנה ועד כמה אתם מוכנים להשקיע במתנה עבור הילד, הרי זה ברור שכמה שיותר, אבל כך הולכים לאיבוד, וכאשר קובעים סכום מסוים יודעים בדיוק מה המתנה ויחד עם זאת קביעת הסכום מראש חוסכת הרבה בלבול, וממקדת את הקניה לתוצאה הטובה ביותר. כך הילד מקבל גם מתנה מקורית, גם  מה שאוהב ורצה, וגם אתם לא יוצאים ב"נזק" כלכלי גדול מידי.

צפיות ( 3125 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1