מגנטים לאירועים

ספקי מגנטים לאירועים מוצאים בקלות באתר עד 120 המאפשר לכל המפעילים לפרסם מידע אודות השירותים אותם הם מספקים.

חברת ג`ירפי

חברת גירפי מתמחה בדוכני מזון והפקת אירועים בכל חלקי הארץ ובהתאם לדרישות הלקוח. לחברת גירפי דוכני מזון, ניסיון של יותר מ-8 שנים בתחום הפקות אירועים החל מאירועים קטנים כגון ימי הולדת ומסיבות שונות וכלה בהפקות של אירועים גדולים כגון אירועים ארגוניים,כנסים ואירועים מיוחדים.

מגנטים לאירועים – מזכרת נהדרת מהאירוע

מתכננים יום הולדת, חתונה, בר מצווה, ברית/ה או אירוע עסקי? רוצים לתת לאורחים מזכרת חביבה שמנציחה אותם ברגעים היפים והמיוחדים? אם כן, מגנטים לאירועים בהחלט יכולה להיות הבחירה הנכונה ובשורות הבאות נסביר מה זה בדיוק אומר.

 

למה דווקא מגנטים לאירועים

הבחירה במגנטים לאירועים הינה פופולארית מאוד בשנים האחרונות ויש לכך כמה סיבות טובות. בראש ובראשונה, מדובר בדרך נהדרת להנציח את האירוע באמצעות צלם מקצועי המתמחה ספציפית באירועים. חשוב להבין שיש הבדל משמעותי בין שירותי צילום מקצועיים ובין צלם חובב מהמשפחה שמסתובב עם סמארטפון. קודם כל צלם מקצועי מחזיק בציוד צילום מצוין וכמובן שהוא בעל יכולות טכניות הרבה יותר גבוהות משל צלם חובב, על כל המשתמע מכך מבחינת איכות התמונות שיהוו מזכרת עבורכם ועבור האורחים מהאירוע. בנוסף, צלם מקצועי יודע לתפוס את הרגעים היותר מרגשים ואותנטיים, וממש "לספר את הסיפור" של האירוע בתמונות.

 

אמנם, הצלם יודע להסתובב בין המוזמנים באירוע באופן שקט ולקלוט את המצבים המיוחדים ללא הפרעה, אבל המגנטים גם מהווים אטרקציה בפני עצמה. בין אם מדובר בתמונה שצולמה בהיחבא או בתמונה מבוימת "על הדרך", המגנטים המחולקים לאורחים מהווים אטרקציה נהדרת. בכל עת ניתן לגשת ללוח המגנטים ולבדוק האם תמונה שלי תלויה עליו, מתי קלטו אותי ואיך אני נראה. וכמובן, מדובר במזכרת נהדרת על גבי מגנט איכותי שיוצמד למקרר, למכשיר או לקיר מתכתי בבית, במקום שהתמונה תישכח אי שם באיזה ארון או מגירה ותעלה אבק. ויתרון נוסף של המגנטים הוא השימושיות בהחזקת ניירת או ציורים על גבי המשטח, מה שאומר שאל התמונה יחזור המקבל שלה שוב ושוב לאורך תקופה ארוכה.

 

איך זה בעצם עובד?

קודם כל, מגנטים לאירועים יכולים להיות אטרקציה אחת העומדת בפני עצמה, או חלק מחבילת שירות יותר גדולה שמציעה חברה מסוימת – למשל דוכני מזון, הפעלות לילדים וכדומה. ולגבי המגנטים עצמם, השירות עשוי להתחיל עוד כמה ימים לפני האירוע, כאשר ביחד אתכם בוחרת החברה במסגרת עבור המגנטים (למשל פרחים קטנים, לבבות, בר המצווה/החתונה של.., תודה שבאתם, ללא מסגרת, וכדומה). עד ליום האירוע החברה תכין את המגנטים עם הרקעים, ובאירוע עצמו השירות יתחיל ממש כמו צילום מקצועי – כלומר צלם שמסתובב בין המוזמנים וקולט אותם החל מעמדת הקבלה, דרך החופה/העלייה לתורה/הברית ועד לריקודים והקינוחים.

 

בד בבד, הצלם מעביר את התמונות לעריכה גרפית שלעיתים מבוצעת על ידי איש מקצוע שני ולעיתים על ידי הצלם עצמו. מדובר בתהליך ממוחשב ומהיר שבו פשוט "מדביקים" את התמונות על המסגרת ובעזרת מכונת דפוס מדפיסים ומדביקים על המגנט. מכאן עוברות התמונות אל לוח מגנטי ונתלות עליו וכל אורח יכול לגשת מעת ולעת ולראות אם התמונות שלו כבר עלו. לעיתים אותה התמונה תפותח ותודבק על גבי מספר מגנטים, בהנחה שיש בה יותר מאדם אחד ובהנחה שכמה אנשים ירצו את אותה התמונה. ולבסוף, את התמונות מהאירוע תקבלו על גבי דיסק או באמצעים נוספים לפי בחירתכם.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מגנטים לאירועים

לפני שמזמינים חברה או צלם המציעים מגנטים לאירועים יש לבדוק כמה נושאים בסיסיים. ראשית, ודאו שמדובר באמת בצלם מקצועי שיש לו ניסיון ניכר בצילום אירועים, היכנסו לאתר האינטרנט שלו ובחנו את התמונות המפורסמות ו/או תיק עבודות להורדה. הסתכלו על התמונות והתרשמו האם הן עונות לטעמכם. כמובן שאם כבר יש לכם המלצה על מגנטים לאירועים ממישהו שאתם סומכים על דעתו, הדבר יכול לחסוך את השיטוט ברשת – רק שימו לב שהצלם באמת זמין במועד האירוע ושהעלויות מתאימות לתקציב שלכם.

 

מלבד זאת, אם אתם מעוניינים לשלב באירוע כל מיני הפעלות ואטרקציות, ישנה לעיתים עדיפות לחברה שמציעה חבילה שלמה – מה שימנע את הצורך לעמוד בקשר מול מספר ספקי שירות. חשוב גם לבדוק לגבי המגנטים האם ישנן "חבילות" שונות ומהו מחירן. כך למשל, חשוב לבדוק אם יש בכלל מגבלה על כמות התמונות והמגנטים ו/או אם המחיר משתנה בהתאם למספר שעות השירות באירוע. כמו כן, יש לבחון את האפשרות לקבל לא רק דיסק עם תמונות אלא צ'ופרים נוספים – למשל מספר מגנטים מוגדלים עם תמונות, בלוקים מעץ עם תמונות עליהם וכדומה – וכמובן מה המשמעות מבחינת העלויות.

 

יש לציין כי המחירים של מגנטים לאירועים אינם גבוהים במיוחד לרוב עומדים על כמה מאות בודדות של שקלים. מצד אחד, אם תבצעו השוואת מחירים תוכלו לחסוך קצת והדבר בהחלט מומלץ. יחד עם זאת, אם מציעים לכם מחיר נמוך או גבוה משמעותית צריך להבין מדוע – האם המחיר הגבוה מצדיק את עצמו מבחינת איכות התמונות, המוניטין של הצלם וטיב השירות, והאם מחיר נמוך אינו מבטח חלילה מגנטים באיכות ירודה שהתמונה יתקלפו מהם עד מהרה.