מגנטים לאירועים

דנאור דנאור
תמונות מגנטים באיכות גבוהה, כאשר במהלך כל הערב האורחים מצולמים, כאשר בסיומו כל אורח יוצא עם מתנה. בנוסף אנו מספקים גם שירותי בר.

חברת ג`ירפי חברת ג`ירפי
חברת גירפי מתמחה בדוכני מזון והפקת אירועים בכל חלקי הארץ ובהתאם לדרישות הלקוח. לחברת גירפי דוכני מזון, ניסיון של יותר מ-8 שנים בתחום הפקות אירועים החל מאירועים קטנים כגון ימי הולדת ומסיבות שונות וכלה בהפקות של אירועים גדולים כגון אירועים ארגוניים,כנסים ואירועים מיוחדים.

מגנטים לאירועים

כשעורכים אירוע משפחתי, כנס חברה, או כל אירוע אחר, מארגנים את שירותי הקייטרינג והמוזיקה, מזמינים את האורחים ונהנים ביום האירוע, אך חשוב גם לזכור להנציח את הרגעים היפים ולהעניק מתנה יפה לאורחים לאות תודה על שהשתתפו באירוע שלכם ובשמחתכם. וכיום, תחום המגנטים לאירועים הוא בין הפופולאריים ביותר בדיוק למטרה זו, והיא נחשבת הזיכרון הטוב והממצה ביותר לכל אירוע.
יש חברות רבות המספקות שירותי מגנטים לאירועים, המגיעות למקום האירוע שלכם, עם עמדת מגנטים ומצלמת מגנטים מיוחדת, והצלם האחראי על המצלמה המיוחדת עובר בין האורחים במהלך הערב ומנציח את הרגעים היפים ותוך מספר דקות, על ידי מכונת הדפסה דיגיטאלית שממירה את התמונות למגנטים, המגנטים יוצאים ומחולקים לאורחים.
היתרון הגדול במגנטים לאירועים הוא שהם קלים לביצוע, לא דורשים היערכות מסובכת מראש, ניידים וקומפקטיים, ויוצא שזוהי מתנה שתמיד מצליחה להפתיע ולרגש.
חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה למגנטים לאירועים, שמגיעה לפני שהאורחים מגיעים ועוזבת כשהאחרון הולך, כך שתוכלו להיות רגועים שכל זיכרון נתפס כמגנט.
כדאי לבחור בחברה המפיקה מגנטים לאירועים אשר מבטיחה לספק מגנטים איכותיים ועמידים. מספר טיפים לבדיקת איכות המגנט כשתבואו לפגישה – אם המגנט עבה או דק, כזה שנשבר לאחר ניסיון לקפלו, והאם במהלך הזמן הם מצהיבים או דוהים.
תוודאו שצלמי המגנטים לאירועים מקצועיים, וכי הוא לוקח תמונות פוטוגניות, מחמיאות, ובזוויות והתאורה הנכונה.
בשלב סגירת העסקה מול החברה המפיקה מגנטים לאירועים יש לבחור את מספר המגנטים שתרצו שיצלמו, את הגודל, ואת המסגרת המעטרת כל מגנט.