מועדון לבת מצווה

כיום חגיגת בת המצווה מבוקשת ופופולארית מאד בקרב ילדות. לאור הביקוש הרב, עם השנים הוקמו מועדונים רבים המעניקים שירות למשפחות ולילדות החוגגות והתחרות גדולה.

לרוב מדובר במועדונים המשלבים מסיבות בר/בת מצווה וגם מסיבות למבוגרים. היתרון במועדון לבת מצווה הוא האפשרות לחבילה הכוללת בתוכה את כל הפרטים הנחוצים למסיבה. תקליטן, צלם,   אוכל ושתייה . כמו כן, כיוון שהמועדונים הללו כל כך מיומנים והילדות היום דורשות סטנדרטים גבוהים, כל מועדון מנסה להציג מגוון רחב של אטרקציות שימשכו את הלקוח דווקא אליו. בנוסף מועדונים אלה מארגנים הסעות מאורגנות לכל החברים משכבת הכיתה. להסעה זו יש יתרון התורם לרצף האירוע ומבטיח אחוז גבוה של משתתפים.

לבחירת המקום יש משמעות רבה. הילדה החוגגת רוצה להרגיש נסיכה והמקום צריך להיות בהתאם. האירוע אמור להיות מושלם ומועדונים אלה יוצאים מגדרם בעיצוב המקום, במקצועיות ובשלל האטרקציות כמו חדר קולנוע מרהיב להקרנת קליפים, מצגות בטכנולוגיות חדשניות, מתחם VIP למשפחה מהלך הערב מתוכנן ומתוזמן בקפידה. משחקי חברה, משחקי וידאו, זיקוקים, תאורה מלהיבה. חלק מן המקומות מאפשרים לבחור נושא למסיבה, כמו סדרות טלוויזיה שונות, רוקדים עם כוכבים כמו כן, מכונות בועות, תאורת אפקטים, מכונות שלג ועוד. הכל נעשה על מנת שהמסיבה תהיה ייחודית , בלתי נשכחת ובעיקר שונה ממסיבות של החברות האחרות.

צילומים לבוק, כמו דוגמנית, המתחילים כחודש לפני האירוע, איפור מקצועי, הגעה למקום בלימוזינה, הפקה שלמה של מופעי ריקוד ושירה ייחודיים. כל זאת נעשה בליווי צמוד ומקצועי.

אירועים אלה הפכו לחלק משמעותי בקרב בני הנוער הצעירים. זו הזדמנות ראשונה ובלתי נשכחת, לארגן מסיבה שמחה ולחגוג בגדול עם כל החברים. כשכל אחד מצפה שהמסיבה שלו תהיה הכי יפה והכי מיוחדת מבין ילדי הכיתה.

נקודה חשובה וקריטית לנו כהורים, בטרם נצא לדרך עם ההכנות לבת המצווה, היא לבדוק שלמועדונים אלה יש את כל הרישיונות הדרושים על פי חוק. כיבוי אש, יציאות חירום ואישורי מהנדס וזאת מלבד הצורך בקיומו של צוות מקצועי של המועדון שיידע לתת את המענה הנדרש והראוי מבחינת התכנים וההפעלה לקבוצת הילדים החוגגים. לא נשכח כי מדובר על כמות גדולה של ילדים במקום אחד לכן האחריות שלנו כהורים ושל בעלי המועדון היא גדולה מאוד.

צפיות ( 2873 )    דירוג( 5 )

5 4 3 2 1