מסיבת יום הולדת

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

טומבה היי טומבה היי
טומבה היי מיוחדת בכך שאנו מאפשרים לכם להתנסות במגוון רחב של מקצבים – ממקצבים מזרחיים על דרבוקות ועד למקצבים אפריקאיים וברזילאיים. דרך ההגשה שלנו היא ייחודית ומתובלת בהרבה הומור ותיאטרליות כך שכל אחד מהמשתתפים נהנה ומצליח להתחבר למקצבים ולתופים.

אופירונצוק בטטה אופירונצוק בטטה
"ילד צוחק הוא ילד פעיל"
אני מאמין שדרך הומור אפשר להפעיל את הילדים בצורה הכי טובה , לאתגר אותם ולגרום להם לפעול במוטיבציה גבוהה יותר.

קטגוריות קשורות: מפעילים לימי הולדת

מסיבת יום הולדת

הופ הופ טרללה גדלנו בשנה. ובשביל לציין את המאורע צריכים להתחיל לארגן מסיבת יום הולדת, ואם אפשר שתתעלה על שנה שעברה. אז איך מתחילים לערוך מסיבת יום הולדת?
אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת ליקירכם, הבחירה הראשונה היא האם לערוך מסיבת יום הולדת בהפתעה או בגלוי. תנסו לחשוב על החוגג או החוגגת והאם הם יקבלו את ההפתעה בשמחה או יעדיפו שלא. במידה ואתם רוצים בכל זאת לערוך מסיבת יום הולדת בהפתעה, צריך לבחור לוקיישן. אם מסיבת יום הולדת אינטימית זה הכיוון, תוכלו לשקול לערוך את המסיבה בבית של אחד מהחברים שמתנדב לארח, או בחצר הביתית, ולהזמין קייטרינג נחמד, עוגה טעימה, ורק נותר להזמין את כולם ולספר להם שמדובר במסיבת יום הולדת בהפתעה, אז שיזהרו לא לפלוט.
במידה ואתם לא מעוניינים לערוך מסיבת יום הולדת בבית ודווקא בא לך לחגוג ברחובות, יש המון מקומות שישמחו לארח אתכם ואת האורחים שלכם. מקומות בילוי לאוכלוסייה בוגרת, סגנון פאבים, בארים, ומועדונים שיפנקו אתכם באלכוהול על חשבון הבית, ונשנושים במידה ותחליטו לערוך את מסיבת יום הולדת שלכם אצלם.
אם מסיבת יום הולדת לקטנטנים זו הכוונה תוכלו תמיד לסגור מתחם ג'מבורי הקרוב לאזורכם. השיגו את מספר הטלפון של המקום, וביקשו לסגור את המתחם לשעתיים עבור מסיבת יום הולדת צבעונית. בתוספת תשלום תוכלו להוסיף הפתעות לילדים שיגיעו למסיבה ואפילו יסדרו לכם נשנושים וחטיפים.
בכל מקום שתבחרו לערוך את מסיבת יום ההולדת שלכם או של יקירכם תדעו שיש המון מפעילים לימי הולדת שיוכלו להוות אטרקציה מעניינת בכל מקום ולכל אוכלוסייה.
מה שתבחרו לעשות למסיבת יום הולדת שלכם, תזכרו פשוט ליהנות ולקוות לשנה חדשה נהדרת.