מתנה מקורית ליולדת ולרך הנולד

  תמיד כאשר אנו מתבשרים על תינוק שנולד לאחת ממכרותינו, אנו מתרגשים ועל דל שפתינו עולה חיוך.  ההחלטה על סוג המתנה שנביא עימנו בביקור הראשון של היולדת והרך הנולד אינה פשוטה והיינו שמחים אילו הייתה לנו הכוונה בנושא קניית מתנה מקורית ליולדת ולרך הנולד.

חשוב שהמתנה ליולדת שתהיה יפה, מיוחדת וחשוב מכל, שימושית. אבל, אל לנו לשכוח כי המתנה ליולדת צריכה להתאים לתקציב שלנו, לקרבה בנינו לבין היולדת ולצרכיה.

קיימות כיום חנויות רבות המציעות שפע של מתנות. הן חנויות בקניון הסמוך וכמובן ברשת האינטרנט. היתרון ברכישה מאתר אינטרנטי הוא שמתנות הלידה בחנויות מקוונות מציעות משלוח לכל מחלקות היולדות בבתי החולים בארץ וגם, כמובן, לביתה של היולדת.

 

מותק של מתנה

כאשר ההיכרות עם ליולדת אינה היכרות מעמיקה ואין בניכם קשר אישי ועמוק,  בסיטואציה שכזו, מומלץ לרכוש שי מתוק אשר ישרת ללא ספק את המטרה. שי מתוק שכזה, עשוי לכלול מארז פרלינים איכותיים, שוקולד איכותי, או סלסילת המכילה מגוון עשיר של פירות העונה שיספקו גם מנת ויטמינים לאם הטרייה. מתנה מתוקה נקשרת לחוויה חיובית, אוהבת ומפנקת. מתנה שכזו יכולה לענות ללא ספק על צרכיה של האם הטרייה ולהתאים לתקציבכם האישי.  

 

מתנה פרקטית

חשוב שהמתנה תהיה פרקטית ותקל על היולדת הטריה ולו במעט. בנוסף להיותה מתנה יעילה במרבית המקרים מתנה שכזו גם חוסכת לאם הטרייה את ההוצאה כספית בעבור המוצר שתכננה לרכוש.

קיים מבחר גדול של מתנות פרקטיות ליולדת היכולות לשמש את האם הטרייה באופן יעיל. ההיכרות בניכם לבין היולדת עשויה להקל על הלבטים ולהקל על בחירת סוג המתנה. דוגמא למתנות שכאלה יכולות להיות: סט בגדים לרך הנולד, סט מצעים איכותיים ומגן ראש,  סט קרמים איכותי ומפנק לאם, חזיית הנקה איכותית, חלוק רך לאם ועוד.

 

והעיקר הכוונה

כל נושא בחירת מתנה ליולדת ולרך הנולד, אינה כמבצע צבאי, ולכן יש להתייחס אליה באופן פרופורציונלית. במידה ותשאלו ברחוב אנשים מזדמנים  איך לבחור מתנות ליולדת ?, סביר מאוד להניח שתשמעו מגוון רחב של רעיונות, הסברים ותיאורים, שמתנה היא ביסודה דבר חיובי.

חשוב מכל כי המתנה תכלול כוונה טובה, מתחשבת, מפנקת וכזו שמעבירה מסר של אהבה. מתנה, היא עצם הנתינה, וזה לגמרי מספיק, וזה טוב.

צפיות ( 2004 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1