מתנה מקורית ליום הולדת מחזיק מפתחות

בתהליך בחירה לקניית מתנה כולם תמיד חושבים איך להיות מקוריים, איזו מתנה אוכל לתת שתהיה ייחודית ומפתיעה שתשמח את המקבל אותה. אם אתם מחפשים מתנות פשוטות שמתאימות לכמעט כולם, אחת המתנות המגניבות האפשריות ליום הולדת היא מחזיק מפתחות מעוצב עם שם, תמונה או משהו מגניב ומצחיק. אפשר לכתוב שם בו מילה המייחדת אתכם עם מקבל המתנה או תמונה שתזכיר ותנציח רגע מסוים או אדם מסוים. מחזיק מפתחות כמתנה היא גם שימושית, בניגוד לרוב המתנות המוכרות והידועות שלא באמת מעניינות את בעל היום הולדת. מחירם של מחזיקי המפתחות זול יחסית ומאפשרת קנייה מכל כיס ולכל אחד.

 סוגים של מחזיקי מפתחות

כמו כן, קיימים סוגים שונים של מחזיקי מפתחות: גדולים יותר, קטנים יותר, עיצוב שונה, מעוגלים, הומוריסטים וכו'. מחזיקי מפתחות שנחשבים לממש מגניבים הם מחזיקים בצורה של מוצרים אחרים שאמורים להיראות גדולים יותר כמו: סיגריה, מצת, עיפרון, בובות, פלאפונים, כרטיסים, חמסה, לבבות, מצפנים, פנסים קטנים ועוד מגוון רחב של מחזיקי מפתחות מותאמים אישית או מוכנים שיוכלו להיות מתנה מגניבה לכל יום הולדת. ישנם מחזיקי מפתחות דיגיטלים שבהן ניתן להכניס תמונות מהמחשב אל תוך המכשיר הקטן ואז יהיה ניתן לצפות באוסף התמונות שהעלאתם לזיכרון המכשיר באופן שבו התמונות מתחלפות אוטומטי לבד וזה מה שיוצר את הייחודיות והופך את המחזיק מפתחות להרבה יותר מגניב.

מגוון מחזיקי מפתחות

ישנם מחזיקי מפתחות בצורת שאקלים שאיתם תוכלו להשתמש על מנת לתפוס כל מיני דברים בלולאת השאקל, מה שהופך את המוצר לשימושי ויעיל. ולא פחות חשוב מכך, רוב מחזיקי המפתחות ניתנים לעיצוב ולשינוי בטקסט, בצבע ובגודל. כיום, מנהג חלוקת פריטים בקרב בעלי האירועים היא פופולארית וכמעט בכל אירוע: חתונה, אירוסין, ימי הולדת, ברית וכו' ניתן יהיה לראות שמחלקים מוצר קטן ומגניב. רוב האנשים מחלקים סוכריות, ממתקים וכל מיני סוגי מתוקים עטופים בנייר מרשים או שקיות הפתעה מוכנות, אפשרות נוספת של פריט שאותו תוכלו לחלק באירוע שלכם הוא מחזיק מפתחות מקורי וייחודי לכם! כל בעל אירוע כזה או אחר, בין אם יום הולדת ובין חתונה יוכל לרכוש כמות של מחזיקי מפתחות (עפ"י מספר האורחים שלכם) עם השם של בעל האירוע או תאריך האירוע, משהו בסגנון "גם אנחנו היינו בחתונה של משה ורונית" ולתת את המחזיק כמתנת תודה לאורחים שבאו וכבדו את בעל האירוע. 

באדיבות, סתיו מחזיקי מפתחות

צפיות ( 4114 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1