מתנות אקסטרים

מתנות אקסטרים רוכשים בחנויות:

presentsimple Present Simple
פרזנט סימפל מחזירה את המשמעות למתנות. מהיום יהיה לך פשוט יותר להעצים את חווית הנתינה שלך ולהביע את הרגשות שלך בעוצמה, כמו שתמיד רצית...
GiftStore Gift Store
Gift Store הוא אתר המתמחה בהצעת ומשלוח מתנות, לכל גיל ולכל מטרה ברחבי העולם, המבוססות על רעיונות מיוחדים וייחודיים לאתר בלבד. ב- Gift Store מגוון מתנות מקוריות עם הקדשה ותמונה בעיצוב אישי. מתנה ייחודית ומיוחדת, הנוגעת באופן ישיר ללבו של השולח והמקבל.
מתנה מונוגרמה
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

מתנות אקסטרים וספורט!

יש אנשים עם חוש הרפתקני מפותח, כאלה שבשבילם, הנאה אמיתית, כוללת אדרנלין גבוה והתרגשות פיזית. במקרים כאלה, הם ייהנו מאוד ממתנות אקסטרים, מתנות שמעניקים לאנשים שאוהבים להשתגע ופחות מעדיפים את הספא הרגוע.

אז מה זה בעצם מתנות אקסטרים?
מתנות אקסטרים אלה חוויות אישיות או זוגיות, לבחירתכם, באוויר, בים או ביבשה, שהקו המנחה הוא הפעילות הפיזית המלהיבה והיציאה משגרת החיים היומיומיים.

הטרנד של מתנות אקסטרים הופך להיות מאוד פופולארי בקרב זוגות שרוצים להפתיע עם מתנה ייחודית ומקורית ולא רוצים לתת במתנה עוד בושם או עוד תכשיט.

דוגמאות פופולאריות למתנות אקסטרים לגברים הן טיולי ג'יפים, נהיגת שטח מאתגרת המבוצעת על רכבי שטח מדהימים. במהלך נהיגת שטח זו, מתנסה החוגג בנסיעה בשטח בוצי, בנהיגה לאורך נחלים, שלוליות ובשדות הפתוחים. אם מתנות אקסטרים בשמיים זה מה שאתם חושבים שהכי ילהיב, תוכלו להזמין מתנה המשלבת בתוכה מצנח רחיפה - טיול שכולל בתוכו צניחה באמצעות מצנח רחיפה או קורס לצניחה במצנח רחיפה. במהלך החוויה ההרפתקנית הזו יוכל הגבר שלך לתפוס שליטה בהטסת מצנח הרחיפה, ויזכה להיות טייס של מצנח רחיפה ליום אחד.

במידה ואתם לא זוגות שאוהבים את הקיטש השגרתי, ומעדיפים לצאת ולהזרים אדרנלין לגוף, תוכלו לקנות מתנות אקסטרים זוגיות, לדוגמא חבילות רומנטיות של טיסה בשמי הארץ עם טרקטורון מעופף זוגי, בו יוכל הזוג לראות את הנוף המדהים הנשקף ממעוף הציפור, שיעור חוויה בקייטסרף וגלישת גלים, או פעילות משולבת בנהר הירדן של שייט זוגי, טיפוס באומגה, וטיול רגלי. רוב החבילות מציעות בסוף כל המתנות אקסטרים גם ארוחה רומנטית, בקבוק יין, כיבוד קל, כדי להוריד את מפלס האדרנלין הגועש להירגעות וסיום טוב.
המחירים נעים בין 300 שקלים לאדם לחבילת אקסטרים פשוטה ויכול להגיע עד 1500 שקלים למתנות אקסטרים מורכבות יותר.