מתנות ומזכרות מימי גיבוש

ארגון ימי כיף לעובדים שלכם היא אחת מהדרכים לומר "תודה" על העבודה המשורה שלהם וגם הזדמנות לתת צ'ופר להרגשה טובה. ימי כיף תורמים ללכידות סביב החברה, להפיכת הקבוצה לקולקטיב שפועל יחד בצורה הומוגנית וגם מטפח קשרים חברתיים בתוך הקבוצה. המטרה היא לשפר את האווירה במשרד ולהופך אותו למקום נעים יותר וביתי יותר. במהלך יום הגיבוש היינו רוצים שהעובדים שלנו ישארו עם מזכרת מהיום המשותף. ישנם המון סוגים של מזכרות ומתנות שאפשר להעניק לעובדים במסגרת ימי כיף. נפרט אותם בהמשך וננסה לעשות סדר בגוון הרחב של האופציות.

חולצות וכובעים עם הווי המשרד

בהשקעה די קטנה נתן להדפיס הדפסים משעשעים על חולומות וכובעים שהקבוצה תוכל ללבוש במהלך היום. לא יזיק לשלב איזו בדיחה פרטית של הווי המשרד על גבי החולצות. תלבושת אחידה יכולה להעצים את תחושת השייכות ביום הזה.

מתנות אישיות – איך בוחרים?

בחירת מתנות אישיות לעובדים היא לא דבר פשוט. מתנות אישיות הן מרגשות ונוגעות יותר מכל מזכרת אך הן יכולות לגרום גם לניקור או תחושת עלבון. מתנה אישית דורשת להקציב תקציב ראויי ורצוי שווה לכל העובדים כדי שלא תהיה תחושת קיפוח. דבר זה מצריך הכרות עמוקה עם הצוות שלכם, ולא תזיק התייעצות עם אחד העובדים מהדרגים הנמוכים שמכיר את כולם היטב. ניתן לקנות מתנות מצחיקות לעובדים, אך חשוב להזהר עם ההומור ולא להעליב אף אחד. מתנה אישית מתאימה בדרך כלל לסיום יום גיבוש של צוות הניהול המצומצם. 

 

הפתעה משמחת ביום הגיבוש – ספא מפנק

תמיד תוכלו להפתיע את הצוות שלכם ולשלוח אותם במהלך יום הגיבוש לטיפולי ספא ומסאג'ים מפנקים במיוחד ללא הודעה מראש. לאחר תקופות ארוכות של עבודה במשרדים מול המחשב השרירים מתכווצים וכואבים. לפעמים אין מתנה טובה יותר מעיסוי מקצועי בדיוק בזמן הנכון.

מזכרת יצירתית 

במהלך פעילות יום הכיף, ניתן לשלב משימה המצריכה יצירתיות וכושר אומנותי. למשל, סדנאת פיסול, ציור על פי מודל, נגרות ואפילו סדנאת בישול. היצירה שתווצר תוכל להיות מזכרת נחמדה מאוד מיום הגיבוש. אם מדובר בסדנאת בישול, זה יכול להיות הזכרונות שיעלו באותה ארוחת גורמה שהכנתם ממרכיבים מובחרים בסדנא.

צילום ימי גיבוש

לצילום יום גיבוש יש יתרונות רבים לא רק כמזכרת מיום כיף עם העובדים. הזמינו צלם מקצועי שיתעד את הפעילות. תוכלו לתלות את התמונות במשרד כדי להזכיר לעבודה שלכם בכל פעם שהם יקומו מהכיסא לפינת הקפה כמה מנהלים מפרגנים אתם. תוכלו לתת לכל עובד תמונה למזכרת נחמדה מיום הגיבוש. במידה ויש לכם עובדים אמיצים, תוכלו ללכת לצניחה חופשית ולצלם את העובדים ברגע הקפיצה או כשהם בין שמים וארץ.

שוברים כמתנה

ניתן לקנות שוברים לחנויות רבות לפי תחומי העניין של הצוות בתור מתנה מיום הגיבוש. חשוב לוודא שהתוקף של השוברים רחוק ויאפשר לכל העובדים לממש את זכותם לפני שיפוג. מדובר במתנה פחות אישית אך יעילה מאוד ובדרך כלל שמחים לקבל אותה.

צפיות ( 3076 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1