מתנות יום הולדת למשרד

חגיגות ימי הולדת וקבלה לעבודה חדשה הם אירועים המהווים חלק בלתי נפרד מחיינו ומחיי החברים שלנו. בחירת מתנות רלוונטיות לאירועים אלו היא לרוב משימה לא קלה מתוך רצון להביא מתנת מיוחדות שתהיינה מעבר לעוד פריטים המונחים על השידה או שולחן העבודה.


מתנות למשרד


כשאדם הקרוב לנו מתקבל למשרה חדשה, אוטומטית עולה בראשנו רשימה קבועה של מתנות מיוחדות למשרד המונה בעיקר כלי כתיבה. אך מכיוון שמדובר במתנות שאין בהן ייחוד וסביר להניח שבעל האירוע יזכה לקבל כמה סוגים מכל כלי כתיבה, כדאי לחשוב על מתנה לא שגרתית שתעלה חיוך בכל פעם.
אילו מתנות למשרד מומלץ להביא?
*ספל קסמים עם תמונה מוטבעת עליה. אם מדובר באדם נשוי, כדאי שהתמונה תהיה של משפחתו.
*הדפסה על קנבס של רגע מיוחד מחיי בעל האירוע, שתוכל לעטר בגאווה את קירות המשרד שלו.
*שעון ייחודי עם מספר רב של תמונות מתוך חייו, אשר יזכיר לו את כברת הדרך שעבר עד שהגיע למשרה הנחשקת.


מתנות ליום הולדת


חלקנו אוהבים את חגיגות ימי ההולדת שלנו וחלקנו חיים איתן ברגשות מעורבים. מה שבטוח – מעטים מאיתנו מוכנים לוותר על מתנות ליום הולדת, במיוחד אם הן מקוריות ובעלות ערך מוסף.
מתנות שהוקדשה בהן מחשבה אוטומטית הופכות לבעלות ערך סנטימנטלי ולכן כדאי לחשוב היטב, לפני שבוחרים מתנות ליום הולדת ולא להתפתות למחירים ומבצעים.
איך מוודאים שהמתנה שקניתם היא ONE OF A KIND? בעזרת הקדשה או תמונה אישית. סט מצעים עם תמונה של בעל/ת האירוע שבחרתם במו ידיכם, תליון עם תמונה מרגע ייחודי שחלקתם ביחד מוטבעת עליו או סט מצעים עם סיפור או שיר אהוב מודפס עליו הם בגדר מתנות בלתי נשכחות ומיוחדות במינן.


מתנות סוף שנה


מדי שנה, המורים והגננות מוצאים את עצמם מול הרצון לפנק את התלמידים שלהם במתנת סוף שנה אולטימטיבית או מוצרי פרסום. מחד, הם רוצים לפנק את הקטנים במתנות שבאמת יהיו שימושיות להם ומאידך, חשוב להם שזו לא תהיה סתם עוד מתנה שתיזרק אי שם בארגז הצעצועים. אחת האופציות המוצלחות ביותר למתנות סוף שנה היא אלבום דיגיטלי המורכב מתמונות של כל הילדים ומנציח רגעים חוויתיים שעברו יחד. אופציות נוספות יכולות להיות חולצות אישיות עם הדפס תמונה אישית של כל תלמיד או תמונה של כל הכיתה. כמו כן, ניתן לבקש מכל ילד לצייר ציור ולהפוך אותו לפד לעכבר או לפאזל. גם ספלים, תיקי ספר ומחזיקי מפתחות מעוטרים בתמונות אישיות או בציורים פרי ידיהם יהוו אופציות מעולות למתנות סוף שנה.

צפיות ( 4540 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1