מתנות לאם ולרך שנולד

הבשורה על לידת תינוק חדש היא תמיד מרגשת ומעלה חיוך, ויש בה את השמחה עבור שניים, האם והתינוק. כאשר מגיע הרגע, בו צריך להחליט איזו מתנה לקחת איתנו לביקור הראשון אצל האם והתינוק שזה עתה נולד, כולנו היינו מאוד שמחים אילו היה בידינו, המדריך המושלם איך לבחור מתנות ליולדת. מתנה ליולדת חשוב שתהיה שימושית, ויפה, ומתוקה, ופורחת, ומיוחדת ואפשר להמשיך עוד ועוד.. והמסקנה המתבקשת פה היא, שמתנה ליולדת צריכה להיות מתאימה לתקציב שהצבנו לעצמנו, לקרבה האישית ולצרכיה של היולדת.

מתנה מתוקה

כאשר אנחנו לא ממש מכירים את היולדת ואין קשר אישי ומיוחד איתה, אזי, שי מתוק יכול בהחלט לשרת את המטרה ולענות על השאלה איך לבחור מתנות ליולדת. שי מתוק כזה, עשוי להיות זר פרלינים איכותי, או מארז שוקולד בלגי ידוע, או סלסילת פירות העונה, איכותית ומפנקת שהיא אספקת ויטמינים בריאה לאם העייפה. מתוק נקשר לחוויה חיובית, נמרצת, אוהבת, מפצה ומפנקת, וזה יכול לענות על צרכיה של האם הטרייה והנרגשת ואף להתאים לכל כיס.

מתנה שימושית

מתנה ליולדת הטרייה, חשוב שתהיה שימושית ותקל ולו במעט, על נוחיותה שלה וגם של התינוק החדש. מתנה שימושית, בנוסף להיותה יעילה היא לרוב גם חוסכת הוצאה כספית של האם, אחת מיני רבות, ויש בזה נחמה. מבחר המתנות שיכולות לשמש את האם בצורה יעילה הוא גדול, והיכרות עם האם יכולה לקצר את אותו ולהקל על הבחירה. מתנות כאלו יכולות להיות: ביגוד ליילוד, סט קרמים מפנק לאם, חלוק רך ונעים לאם, חזיית הנקה נוחה, מצעים איכותיים לתינוק ועוד.

והעיקר הכוונה

בחירת מתנה ליולדת ולתינוק החדש שבא לעולם, היא לא משימה צבאית מיוחדת, ולכן יש להתייחס אליה בפרופורציות המתאימות. אם תשאלו בצורה אקראית אנשים ברחוב איך לבחור מתנות ליולדת, סביר כי תשמעו מגוון רחב של תשובות ונימוקים, הסברים ותיאורים, כי מתנה היא בהווייתה דבר חיובי, אז מה חשוב באמת מה היא תהיה? מתנה צריכה להכיל כוונה טובה, מתחשבת, מפנקת וכזו שמעבירה מסר של אהבה. מתנה, היא עצם הנתינה, וזה לגמרי מספיק, וזה טוב.

צפיות ( 2235 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1