מתנות לחגים

מתנה לחג רוכשים בחנויות:

מסגרת מסגרת
אתר מסגרת מעניק לך 15% הנחה בהגדלת תמונה אישית שלך לענק על בד קנבס, נייר צילום או עם מסגרת. הפקת קולאג' תמונות מאוסף תמונות שלך – מתנה מדהימה לסבא וסבתא, לחבר או לחברה ולכל המשפחה! בנוסף תוכלו למצוא 65,000 תמונות מעוצבות לעיצוב הבית והמשרד.
מתנה מונוגרמה
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

loosh לוח שנה להדפסה
לוש הוא אתר המאפשר יצירת לוח שנה אישי, מעוצב, גדול ואיכותי עם תמונות לבחירתכם. לוח שנה מעוצב זה מכיל רישום של כל הימים החשובים לכם ו- 13 עמודי תמונות של המשפחה, החתונה, ירח הדבש או ארועים משפחתיים אחרים. את לוח השנה ניתן להכין לחג ראש השנה, לשנה האזרחית החדשה או לכל מועד אחר, כמתנה למשפחה או מתנה לעצמך.
GiftStore Gift Store
Gift Store הוא אתר המתמחה בהצעת ומשלוח מתנות, לכל גיל ולכל מטרה ברחבי העולם, המבוססות על רעיונות מיוחדים וייחודיים לאתר בלבד. ב- Gift Store מגוון מתנות מקוריות עם הקדשה ותמונה בעיצוב אישי. מתנה ייחודית ומיוחדת, הנוגעת באופן ישיר ללבו של השולח והמקבל.

מה לבחור כמתנות לחגים ?

במסורת היהודית ישנם חגים רבים, ובגדולים מביניהם, ראש השנה, פסח, ושבועות נהוג להעניק מתנות לחגים. גם בחג פורים נהוג להעניק מתנות לחגים בצורת משלוח מנות. מתנות לחגים מעניקים במקום העבודה, מעניקים למשפחה ולמארחים של ארוחת החג.

במקומות העבודה נהוג להעניק שוברי קניות בתור מתנות לחגים. השוברים תקפים למספר רחב של רשתות מזון, ביגוד, הנעלה וכדומה על מנת לעזור לעובדים להתמודד עם הוצאות החגים ולהקל במעט. בחגים נוספים נהוג להעניק במתנה סלסילות שי של יין ודברי מתיקה ומארזים נוספים שונים מושקעים. בשנים האחרונות חלה מגמת עלייה בסוג המתנות, למתנות לחגים איכותיות יותר, מהודרות , עם סטאטוס יוקרתי . כיום רוב החברות מבינות כבר שמקבלי המתנות יודעים להבחין בין מוצר פשוט למוצר איכותי.

אם אתם מגיעים לארוחת חג אצל משפחה, או חברים, נהגו בנימוס והביאו משהו משלכם כתודה עבור האירוח. לקראת החגים, מציעות החנויות השונות במרכזי הקניות הקרובים לביתכם, מבצעים והנחות של מתנות לחגים . החגיגיות באוויר מאפשרת לכל אחד למצוא את המתנה המתאימה ביותר בתקציב הנכון עבורכם. לכל חג יש את המתנות המסורתיות שלו, לדוגמא, מתנות לחגים הגדולים ראש השנה ופסח נוהגים להעניק מתנות הקשורות בכלים המיוחדים של אותו חג, מעמדים מרשימים למצות, או קערת הסדר, מתקן טבילה לרימונים ותפוח בדבש, יש כאלה המציעים רעיונות מקוריים למתנות לחגים והולכים על יצירת הגדה אישית לפסח, יחד עם התמונות של המשפחה והחברים וכך מעניקים מתנה שהיא גם חוויה לכולם.

לאלו המבקשים להעניק מתנה יוקרתית במיוחד, ישנן מתנות לחגים מסורתיות המציעות חנויות היודאיקה השונות. מגוון פריטי יודאיקה מיוחדים מוצעים במיוחד לחגים, החל מכוסות קידוש מהודרות בכסף ונחושת, פמוטי קריסטל, חנוכיות ייחודיות ועוד בסגנון, המחירים גבוהים אך המתנות בהחלט מרשימות.