מתנות לחנוכת בית

מתנות לבית רוכשים בחנויות:

מסגרת מסגרת
אתר מסגרת מעניק לך 15% הנחה בהגדלת תמונה אישית שלך לענק על בד קנבס, נייר צילום או עם מסגרת. הפקת קולאג' תמונות מאוסף תמונות שלך – מתנה מדהימה לסבא וסבתא, לחבר או לחברה ולכל המשפחה! בנוסף תוכלו למצוא 65,000 תמונות מעוצבות לעיצוב הבית והמשרד.
מדבקות קיר מדבקות קיר
מסטיק הינה חנות אונליין למדבקות קיר, מדבקות לעיצוב הבית, קעקועי קיר ועיצובים שונים לחדרי ילדים, חדרי שינה ואמבטיה.
GiftStore Gift Store
Gift Store הוא אתר המתמחה בהצעת ומשלוח מתנות, לכל גיל ולכל מטרה ברחבי העולם, המבוססות על רעיונות מיוחדים וייחודיים לאתר בלבד. ב- Gift Store מגוון מתנות מקוריות עם הקדשה ותמונה בעיצוב אישי. מתנה ייחודית ומיוחדת, הנוגעת באופן ישיר ללבו של השולח והמקבל.
מתנה מונוגרמה
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

מתנה לחנוכת בית!

חנוכת בית חדש היא תמיד מאורע משמח, ובארץ היא מצווה מיוחדת בשל קיום מצוות יישוב הארץ. טקס חנוכת בית מכיל קביעת מזוזה, ברכות ונהוג גם לשלב סעודת מצווה, אך גם לאלה שהמסורת פחות חשובה להם, חנוכת בית היא מסיבה חגיגית לרגל הכניסה הרשמית ומן הראוי להביא מתנות לחנוכת בית בעודנו מברכים את הנמצאים.
בית מסמל יציבות, חום, אהבה, משפחה, מסגרת ופרטיות ואי לכך המתנות לחנוכת בית צריכות להיות מותאמות למאורע.

טרם אנו בוחרים מתנות לחנוכת בית, כדאי לשאול את החברים או המשפחה עבורם אנו רוכשים את המתנות לחנוכת בית כיצד הם עיצבו את המקום, האם בסגנון קלאסי או מודרני, איזה צבעים שולטים, והאם הם חובבי אומנות. אפשר באותה מידה גם להיזכר בסגנון שאפיין את הבית הקודם שלהם וכך לקלוע כמה שיותר ברכישת מתנות לחנוכת בית עבורם.

אם אתם לא בטוחים בדיוק מה יהיה שימושי ואתם לא רוצים שהמתנה תהיה סתמית, ייתכן שכדאי להתייעץ עם מקבלי המתנה, אילו מתנות לחנוכת בית הם היו מעדיפים וכך למנוע את הסיכוי שהמתנה תהיה ממש לא בכיוון.
יש מבחר גדול של מתנות לחנוכת בית שאפשר להביא. לדוגמא, רעיון מקורי שיכול לשמש אתכם כמתנות לחנוכת בית הוא שעון קיר מעוצב. כמעט בכל בית תולים שעון מרכזי אחד בסלון, והמתנה שלכם תוכל להוות אביזר עיצובי שישדרג את הקיר בבית החדש. תוכלו לבחור משפע המוצרים המעוצבים למטבח הקיימים בשוק ומתאימות מאוד כמתנות לחנוכת בית, בנוסף, לוח מגנטי להשאיר הודעות של דיירי הבית, פופים לישיבה, מתלים מעוצבים ומעמדים לעיתונים, כל אלה יכולים להוות מתנות לחנוכת בית נהדרת.

במידה והחוגגים את חנוכת הבית החדש הם חובבי אומנות, הם לבטח ישמחו לקבל מתנות לחנוכת בית ברוח אומנותית, ציורי נוף, ציורי דיוקנאות וציורים מפורסמים ממוסגרים במסגרת מרשימה. אפשרות נוספת ואישית יותר היא להדפיס תמונה אישית של כל משפחת הבית החדש על קנווס גדול ולהעניק אותה כמתנה אישית לחנוכת בית.