מתנות לילדים ברשת

החיפוש אחר מתנה מקורית, יפה ושימושית לילדים אינו הליך פשוט כלל וכלל בימנו - אם בעבר היינו רגילים  למספר הצעות בנאליות ומוכרות למדי עבור מתנות לילדים, אזי שכיום האפשרויות הן כה רבות וגורמות לכך שיש לעצור לרגע ולחשוב היטב איזו מתנה תתאים לילד. גם גל הרשתות החברתיות ואתרי האינטרנט מציעים שפע של רעיונות וכן מתנות לילדים בעיצובים מקוריים ומיוחדים.

 

מתנות מיוחדות מהאגדות

 

המתנות המיוחדות ביותר יהיו כאלה שישימו את ילד/ת היום הולדת החוגגים במרכז העניינים ואור הזרקורים יפנה כולו אליהם, לכן גם דבר חשוב מאד שיש לשים לב אליו לפני שהולכים ורוכשים מתנות ברשת הוא שהמתנה הנרכשת תהיה חופפת לעולם התוכן והעניין של הילד, שתגיע מתוך עולם התחביבים המועדף עליו ושכמובן תתאים לו מבחינת הגיל והמגדר. הנה כמה אפשרויות מעניינות:

 

  1. ספרים שהילדים יתלהבו לקבל לקרוא, אם זה ספר מעולם האגדות, בעלי חיים, קסמים וכדומה.

 

  1. מדבקות עם שם הילד – הרי כל ילד וילדה לוקחים לגן ולבית הספר בקבוק מים ובכדי שלא יאבד בקבוק המים פעמים רבות רושמים את השם אבל הוא נמחק לכן פתרון מקורי ויפה הוא לקנות סט מדבקות מעוצב עם שם הילד ומדבקות איכותיות שלא יורדות בקלות ובכך גם הילד מזהה את הבקבוק שלו וגם זוהי תוספת נחמדה לבקבוק הרגיל וה"משעמם".

 

  1. כיסא לילד עם תמונה או שמו - לא פעם הילדים רבים על איזה כיסא כל אחד יישב במיוחד בגילאים הצעירים יותר ולכן הפתרון הוא לקנות כיסא מתקפל נייד שאפשר גם לאחסן בו דברים, עיצוב עם שם הילד או תמונה ובזה העניין הסתיים, לילד יש כיסא משלו וכל אחד יושב בכיסא שלו ולא רבים.

 

לשים לב לפרטים הקטנים

 

כאשר מבצעים הזמנה דרך אתרי האינטרנט צריך לקחת בחשבון האם אותו מוצר כולל משלוח או לאו - את זה צריך כמובן לברר לפני ביצוע ההזמנה. אם מדובר על הזמנה מאתרי חוץ יש לקחת בחשבון שזמן ההגעה הוא יחסית גדול יותר ולכן יש להזמין מוקדם ככל הניתן כך שהמתנה תגיע בזמן. בנוסף לפני תחילת ההזמנה צריך לבדוק האם כאשר המוצר מגיע ואינו לשביעות רצונכם, ישנה אפשרות להחזיר את המוצר ולקבל את כספכם חזרה או לחילופין מוצר אחר או זיכוי כלשהוא.

צפיות ( 2020 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1