מתנות למשרד

מתנה למשרד רוכשים בחנויות:

מסגרת מסגרת
אתר מסגרת מעניק לך 15% הנחה בהגדלת תמונה אישית שלך לענק על בד קנבס, נייר צילום או עם מסגרת. הפקת קולאג' תמונות מאוסף תמונות שלך – מתנה מדהימה לסבא וסבתא, לחבר או לחברה ולכל המשפחה! בנוסף תוכלו למצוא 65,000 תמונות מעוצבות לעיצוב הבית והמשרד.
מתנה מתנות למשרד
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

GiftStore Gift Store
Gift Store הוא אתר המתמחה בהצעת ומשלוח מתנות, לכל גיל ולכל מטרה ברחבי העולם, המבוססות על רעיונות מיוחדים וייחודיים לאתר בלבד. ב- Gift Store מגוון מתנות מקוריות עם הקדשה ותמונה בעיצוב אישי. מתנה ייחודית ומיוחדת, הנוגעת באופן ישיר ללבו של השולח והמקבל.
gadgetshop GadgetShop
עוסקת ביבוא ושיווק מתנות, צעצועים, משחקים ואביזרים ייחודיים עבור חנויות מתנות ברחבי הארץ. החברה משווקת ומייבאת מגוון מוצרים כולל צעצועי היי-טק, משחקי מנהלים, אביזרים מתוחכמים, מוצרים פרסומיים, גימיקים, פטנטים, גאדג'טים מתנות מקוריות ועוד שלל הפתעות מיוחדות ומדהימות שלא ידעתם בכלל שקיימים.

בחרו מתנות למשרד למנהל

הנה הגיעה שעתכם, לפרוש כנפיים, ולומר יפה לעבודה הקודמת שלכם. לפני שאתם ממשיכים לעבודה הבאה, נהוג לחשוב על קניית מתנות למשרד, מתנות פרידה, קטנות או גדולות, כדי להשאיר טעם טוב אחריכם. קניית מתנות למשרד יכולה להתבצע באופן מקוון דרך האתרים הרבים המציעים שירותי מתנות למשרד, או בחנויות הגימיקים הקרובות לביתכם.

אופיין של מתנות למשרד הן בעיקר מדליקות, חדשניות, בסגנון גאדג'טים, לא חייבות שיהיה בהן שימוש רב, לעיתים יכולות להיות רק לנוי. יש מתנות למשרד יוקרתיות ויש גם קטנות, בעיקר סמליות, למזכרת, זו שאלה של עד כמה הקרבה ומקום העבודה היה כמו הבית שלכם והאם הקולגות הם גם חברים, מעבר להכל.

דוגמאות למתנות למשרד בסגנון יוקרתי, אם זה מתנה למנהל האישי שהיה לכם, לבוס הגדול או לאדם בארגון שהשפיע עליכם רבות, יש מעמדים יוקרתיים ליין, ובליווי בקבוק יין טוב עם הקדשה יכול להיות מתנה נהדרת, שעון שולחני או שעון קיר מעוצב, עם חריטה ותמונה משותפת למזכרת, או עט באריזה מהודרת עם חריטת תודה.

לאלה המבקשים מתנות למשרד כולו, לוח שעם גדול, שתוכלו לקשט בעצמכם עם תמונות חווייתיות של כל הקולגות, ויוכל להישאר להם להמשיך את המסורת. מתנות למשרד בסגנון היתולי ומשעשע תוכלו למצוא בחנויות המתנות השונות, לדוגמא משחק קיר, משחק חיצים, או קליעה למטרה, שיוכלו להציב במטבחון המשותף או בחדר המנוחה ויהווה פנאי לכולם. במידה ויש תקציב גדול תמיד תוכלו להשקיע במכונת אספרסו קטנה כמזכרת למשרד כולו, בטוח שהם ישמחו.

המחירים למתנות למשרד יכולים לנוע בין 50 שקלים לעציץ נוי למשרד, ועד 100 שקלים לעט מהודר בהקדשה, 200 שקלים לשעון קיר ייחודי וכמובן שעד 500 שקלים לאלה שמעוניינים להשקיע במוצר חשמלי לטובת המשרד כולו.