מתנות לעובדים וללקוחות

מי לא אוהב לקבל מתנות, ועוד ללא תשלום? רוב בני האדם יחזרו לחנות או לעסק בהם יקבלו מתנות ואף ישמחו להביא את חבריהם לאותו המקום. מתנות לעובדים וללקוחות הינן בין הדרכים המומלצות ופופולאריות ביותר ליצירת יחסי ציבור ענפים וביסוס המוניטין של החברה.

כל עסק מחויב בביצוע פעולות פרסום ושיווק שונות במהלך השנה. למעשה, ללא שיווק מתמשך ומחלקת פרסום מבוססת, כל עסק או חברה באשר הם עשויים לגווע ולהיסגר בתוך זמן קצר. תודות להשקעה במחלקת השיווק והקצאת התקציב הדרוש לשם כך, החברה יכולה להמשיך להתפתח ולפנות אל גורמים חדשים בכל פעם. אופני השיווק כיום רק הולכים ומתרבים עם כל שנה. בין אפיקי השיווק המגוונים כיום ניתן למצוא את המדיות המסורתיות דוגמת הטלוויזיה או העיתונים והברושורים הפרסומיים וכן אפיקי פרסום חדשניים יותר כגון שיווק באמצעות רשת האינטרנט, שליחת מיילים, רשתות חברתיות ועוד.

יחסי הציבור של העסק הינם חלק ממלאכת הפרסום – המשתייך לפן הפעיל יותר. יחסי הציבור הם אלו הבונים את מיצוב העסק בשוק לאורך שנים. פעולות יחסי ציבור כוללות חלוקת מתנות, השתתפות פעילה בתערוכות שונות, שליחת אימיילים ומיצוב ברשת האינטרנט, תחרויות ושיתופי פעולה, תרומות חברתיות ולמעשה – כל פעולה התורמת לתדמית העסקית החיובית של העסק בעיני לקוחותיו והחברה. מתנות לעובדים למנהלים וללקוחות הינן בין הפעולות השיווקיות היעילות ביותר שקיימות כיום, וזאת בשל היתרונות הרבים שלהם על פני פעולות יחסי ציבור אחרות.

פנייה ישירה ללקוח

בעבר, חברה שהייתה מעוניינת בפרסום מוצריה והשירותים שהיא מעניקה, הייתה פונה אל חברת פרסום מוכרת ומשלמת לה על שיווק העסק במדיות השונות ובאפיקי התקשורת המוכרים. עם כניסת האינטרנט לחיינו עולם הפרסום התהפך על פיו והפך רשת הכוללת מיליוני משווקים קטנים. באופן זה יכול כל בית עסק לפנות ישירות אל לקוחותיו וליצור אתם קשר אישי. זו בדיוק הדרך בה עובדות המתנות לעובדים וללקוחות. באמצעות מתנות אלו ניתן ליצור קשר ישיר עם העובדים או עם הלקוחות ולהעניק להם מתנה אישית.

פרסום פסיבי

המתנות המוענקות לעובדים וללקוחות הופכות לשם דבר ביניהם. השיחה המתפתחת סביב מתנות אלו הופכת לפרסו פסיבי מצד בית העסק. כאשר מדובר במתנות קטנות דוגמת עטים יוקרתיים, מחשבי כף יד קטנים ועוד – אלו מסייעים במיתוג העסק.

מיתוג ומיצוב

מתנות הנושאות את שם בית העסק מסייעות למעשה במיתוגו ומיצובו בשוק הרלוונטי. באמצעות הטבעת לוגו בית העסק על המתנות יוצרת החברה את המוניטין הדרוש לה ומעבירה את הערכים המשתקפים בלוגו שלה למשתמשים במתנה.

צפיות ( 2104 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1