מתנות מקוריות

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

הדפסת תמונה על עוגה  מגינים מזכוכית קריסטל  רקמה ממוחשבת  מתנות עם תמונה אישית  תחנת עגינה מקצועית לאייפון / אייפוד

מתנה מקורית רוכשים בחנויות:

מסגרת מסגרת
אתר מסגרת מעניק לך 15% הנחה בהגדלת תמונה אישית שלך לענק על בד קנבס, נייר צילום או עם מסגרת. הפקת קולאג' תמונות מאוסף תמונות שלך – מתנה מדהימה לסבא וסבתא, לחבר או לחברה ולכל המשפחה! בנוסף תוכלו למצוא 65,000 תמונות מעוצבות לעיצוב הבית והמשרד.
presentsimple Present Simple
פרזנט סימפל מחזירה את המשמעות למתנות. מהיום יהיה לך פשוט יותר להעצים את חווית הנתינה שלך ולהביע את הרגשות שלך בעוצמה, כמו שתמיד רצית...
GiftStore Gift Store
Gift Store הוא אתר המתמחה בהצעת ומשלוח מתנות, לכל גיל ולכל מטרה ברחבי העולם, המבוססות על רעיונות מיוחדים וייחודיים לאתר בלבד. ב- Gift Store מגוון מתנות מקוריות עם הקדשה ותמונה בעיצוב אישי. מתנה ייחודית ומיוחדת, הנוגעת באופן ישיר ללבו של השולח והמקבל.
מתנה מונוגרמה
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

איך להפתיע עם מתנה מקורית ?

כשזה מגיע לקניית מתנה למישהו אהוב או במעמד קבלת מתנה ממישהו אהוב, כל אחד רוצה להיות מקורי, להביא ולקבל מתנות מקוריות. מתנות מקוריות יכולות להיות זולות, יכולות להיות יוקרתיות, מתנות מקוריות יכולות להיות עטופות באריזה יפה או מתנה שאי אפשר להחזיק ממש ביד. ננסה להבין מה נחשבות מתנות מקוריות.

אם אתם רוצים לקנות מתנה לאימא, לדוגמא, חשוב שתבינו מה כבר יש לה, על מנת להפתיע עם מתנות מקוריות באמת ולא עוד בגד לארון, עוד צעיף, או עוד סיר למטבח. מתנות מקוריות לאימא יכולות להיות מתנות מפנקות, כאלה שלא קניתם לה מעולם, לדוגמא הזמנה לספא. כל אימא תשמח לקבל קצת זמן לעצמה, להתפנק, ולהירגע, ואם תוסיפו כניסה לספא, פלוס עיסוי, וארוחת בוקר, מה טוב.

גם אם תרצה לקנות מתנות מקוריות לחברה שלך, לכבוד יום ההולדת, יום הנישואין ובאמת שאין סוף לחגיגות בין בני זוג, יכול להיות שספא יכול להיות גם רעיון מקורי אבל גם לפעמים רעיון שחוק אז כדאי שתחפשו רעיונות למתנות מקוריות נוספות. מתנה מקורית לאניני הטעם יכולה להיות הזמנת שף פרטי לארוחת ערב אצלכם במקום שתקבעו מראש, אין ספק שהחוגג לא יצפה לארוחת גורמה כזו גם בחלומות, מתנה מקורית רומנטית לגבר שלך יכולה להיות חווית אקסטרים מיוחדת ושונה, בין אם זה חווית קארטינג או סנפלינג, ואפילו צניחה חופשית, אלה הן מתנות מקוריות שאף אחד לא מצפה לקבל.

אבל מתנות מקוריות לא חייבות להיות כאלה ראוותניות ויקרות, אם אתה עומד לעזוב מקום עבודה, או להשתחרר מהצבא, ואתם מעוניינים להשאיר מתנות מקוריות לכל הח'ברה, תוכלו לאתר מתנות מקוריות בסכומים סמליים והמזכרת גדולה. תוכלו למצוא מעציצים קטנים להשאיר למזכרת, דרך מגנטים עם תמונות אהובות שיוכלו להדביק על המקרר, ועד הכנת חולצות עם משפטים אהובים וזכורים לטובה. מתנות מקוריות צריך לחפש ומיד תמצאו.