מתנות מקוריות ליום המשפחה

בשנים האחרונות חלו מספר שינויים אודות מה שנהוג לקרוא כיום "יום המשפחה" - מה שבעבר נקרא ונחשב כיום האם, שלא כל האימהות/אבהות/הקיפו את דעתכם הסכימו עימו כמובן, כיום נקרא יום המשפחה.

באותה נשימה, ניתן לומר גם כי דבר מהותי אחד לא השתנה ביום החגיגי והמדובר, מאז ומתמיד זהו יום בו הילדים נוהגים לקנות מתנות סמליות להורים כאשר אם במשך כל השנה ההורים קונים מתנות לילדיהם בכל הזדמנות, אזי ביום הזה ההורים מתפנקים במתנה ייחודית שהם מקבלים מהילדים.

כשמדובר בילדים בוגרים יותר, אז מן הסתם המתנה נקנית באופן ישיר על הילדים ויש לה גם ערך כספי גבוה יחסית: זו יכולה להיות הזמנה למסעדה, הזמנה לספא, בגדים יפים או כל דבר אחר. כשמדובר בילדים קטנים, ילדים בגילאי הגן, סביר להניח שהגננת תעזור להם ליצור איזו מתנה משלהם, כחלק משיעורי היצירה בגן.

בנוסף, כיום בגנים רבים נהוג כי הגננת רוכשת בסכום סמלי מתקציב הגן השנתי, מתנה ליום המשפחה אותו היא תביא לילד ומשפחתו תוכל גם כן לעשות בו שימוש משפחתי. את אותן מתנות מרבית הגננות רוכשות בהזמנה מרוכזת וגדולה בחנויות מיוחדות ו/או אתרים של מתנות לגני ילדים כאשר לא מדובר במתנות יקרות מצד אחד, אבל אך יש בהן ערך רגשי רב - מתנות שמסמלות משפחה, אהבה, חום, דברים שכל הורה יכול להתחבר אליהם.

בחרנו להציג בפניכם מספר דוגמאות למתנות מקוריות ליום המשפחה:

  1. ברכות בית מעץ – הרעיון של ברכת בית מעץ היא שמדובר בעץ עליו כתובה ברכה, כשהעץ הוא בדמות בית ולצד הברכה גם אפשר להדביק תמונה של הילד או של המשפחה כולה.
  2. מובייל – מובייל עם תמונות של המשפחה או תמונות של הילד לבד, כל הורה ישמח שיהיה לו דבר כזה בבית או במשרד.
  3. מתלה מפתחות מעץ – מתלה לתלייה ליד הדלת, עם ציור של בית או שדה, אפשר לתלות על המתלה גם תמונה קטנה של הילד.
  4. שעון עץ – שעון קוקייה עשוי מעץ ועליו יש תמונה של הילד, מתאים לתלייה במטבח, בסלון, בחדר שינה או במשרד.
  5. ביגוד – זו יכולה להיות חולצה, מכנס, צעיף יפה, ואפילו כובע טבחים או סינר. כמובן שעל כל אחד מהפריטים הנ"ל, אפשר להדפיס תמונה של הילד או כתובית כלשהי.
  6. משחקים – ישנם מגוון משחקי שולחן לכל המשפחה שאפשר להפוך למתנה. לא מדובר רק במשחק עצמו, אלא במשחק עם הדפסה מיוחדת של תמונת הילדים או תמונת המשפחה כולה.
  7. כלי מטבח – מדובר בספלים, צלחות וכלים אחרים, שאפשר לעטר אותם בתמונות של הילדים או של כל בני המשפחה. הם מתאימים לשימוש ביתי או משרדי.

יש כמובן עוד מבחר מתנות ליום המשפחה שאפשר לתת להורים או לבני משפחה אחרים. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את המתנה היפה ביותר, מתנה אשר עשויה בחומר איכותי ומתאימה לאירוע. מתנות ליום המשפחה, יכולות להיות דבר מאוד מרגש ויפה, וכל הורה ישמח לקבל מתנה כזו, בוודאי אם תמונת הילד שלו מופיעה עליה.

צפיות ( 3631 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1