מתנות עם הקדשה

מתנה עם הקדשה רוכשים בחנויות:

מתנה מונוגרמה
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

מסגרת מסגרת
אתר מסגרת מעניק לך 15% הנחה בהגדלת תמונה אישית שלך לענק על בד קנבס, נייר צילום או עם מסגרת. הפקת קולאג' תמונות מאוסף תמונות שלך – מתנה מדהימה לסבא וסבתא, לחבר או לחברה ולכל המשפחה! בנוסף תוכלו למצוא 65,000 תמונות מעוצבות לעיצוב הבית והמשרד.
GiftStore Gift Store
Gift Store הוא אתר המתמחה בהצעת ומשלוח מתנות, לכל גיל ולכל מטרה ברחבי העולם, המבוססות על רעיונות מיוחדים וייחודיים לאתר בלבד. ב- Gift Store מגוון מתנות מקוריות עם הקדשה ותמונה בעיצוב אישי. מתנה ייחודית ומיוחדת, הנוגעת באופן ישיר ללבו של השולח והמקבל.
gadgetshop GadgetShop
עוסקת ביבוא ושיווק מתנות, צעצועים, משחקים ואביזרים ייחודיים עבור חנויות מתנות ברחבי הארץ. החברה משווקת ומייבאת מגוון מוצרים כולל צעצועי היי-טק, משחקי מנהלים, אביזרים מתוחכמים, מוצרים פרסומיים, גימיקים, פטנטים, גאדג'טים מתנות מקוריות ועוד שלל הפתעות מיוחדות ומדהימות שלא ידעתם בכלל שקיימים.

איזה מתנות עם הקדשה לקנות ?

יש כאלה שאוהבים לצרף למתנות שהם נותנים כרטיס ברכה עם כמה מילים מהלב וחתימה, ויש כאלה שבכלל אוהבים להישאר בעילום שם בלי לחשוף יותר מדי מילים על עצמם.
אבל המון מעדיפים דווקא מתנות עם הקדשה, ושהמתנה היא חלק מההקדשה ולהיפך, ולכן יש מגוון רחב מאוד בתחום מתנות עם הקדשה.

מתנות עם הקדשה הן בעצם מתנות עם הברכה מודפסת על גבי הפריט, מילים בחריטה, או הקדשה של תמונה אוהבת, לכן מתנות עם הקדשה באופיין הן מתנות הרבה יותר אישיות ומרגשות ממתנות מסוג אחר. כשקונים מתנות עם הקדשה שהיא למישהו הספציפי האהוב שלכם, זה מרגיש כאילו בחרתם את המתנה במיוחד בשבילו והטמעתם עליה את מילות האהבה שלכם, ושם זה נשאר כמזכרת לנצח.

הרי מתנות עם הקדשה נועדו לכל מאורע ולכל גיל ללא יוצא מן הכלל, אך כדאי לשקול מתנות עם הקדשה כשעוברים ממקום אחד ורוצים להשאיר את הרושם במקום הקודם, לדוגמא, מתנות עם הקדשה לגננת, לאחר סיום שנה, או למורה, לאחר שמסיימים תיכון ורוצים להודות מכל הלב. כמובן שגם אם עוזבים עבודה אז מתנות עם הקדשה למנהלים תמיד משאירים רושם טוב. דוגמאות לרעיונות טובים למתנות עם הקדשה במקרים הללו יכולים להיות שעון קיר או שולחני מעוצב בחריטה של כמה מילות פרידה, מסגרת עם תמונה משותפת של כל הצוות והוספת כיתוב משעשע על גב המסגרת. כיום יש קריסטלים בגדלים שונים, אשר הופכים אותם לפריט מרשים למזכרת על בסיס עץ או שיש, עם חריטה מיוחדת בלייזר, מתנה מרשימה ללא ספק.

כמובן שמתנות עם הקדשה מתאימות גם לזוגות ולאוהבים מכל סוג. שלל כריות בגדלים שונים, אשר ניתן להדפיס עליהן תמונה מרגשת בליווי מספר מילים ולבבות, וכך גם מי שמעדיף על כוסות שתייה חמה, על דובונים מקסימים, על חלוקי רחצה מפנקים או סתם חולצה למזכרת. מתנות עם הקדשה לא יכולות להישכח, והמילים נחרטות לעד.