מתקנים מתנפחים להשכרה

אופירונצוק בטטה אופירונצוק בטטה
"ילד צוחק הוא ילד פעיל"
אני מאמין שדרך הומור אפשר להפעיל את הילדים בצורה הכי טובה , לאתגר אותם ולגרום להם לפעול במוטיבציה גבוהה יותר.

מימד נוסף מימד נוסף
חברה בינלאומית מובילה בעיצוב, בתכנון ובייצור של מתנפחים ענקיים להפעלות ילדים, בני נוער ומבוגרים.

הופלך - מתנפחים מצחוק הופלך - מתנפחים מצחוק
מתנפחים לגילאים שלוש עד שמונה.
המתנפחים ייחודיים בגודלם ואידיאלים לשימוש בבתים פרטיים.

רעותי תותי הליצנית רעותי תותי הליצנית
יום הולדת מדליק, תוסס, מקפיץ ומרגש קרנבל ריקודים תלבושות קסמים בקיצור חיים משוגעים
רעותי תותי הליצנית - כל אירוע להיט!!
יום הולדת מדליק, תוסס, מקפיץ ומרגש קרנבל ריקודים תלבושות וקסמים בקיצור חיים משוגעים....

מתקנים מתנפחים להשכרה

בתור ילדים קטנים רובנו אהבנו לקפצץ וליהנות במתקנים המתנפחים בלונה פארק והיום הגענו לימים בהם יש את האפשרות להשיג למסיבת היום הולדת של ילדכם, באופן פרטי, מתקנים מתנפחים להשכרה.
יש מבחר חברות שעוסקות במתקנים מתנפחים להשכרה והם מציעים לשדרג כל אירוע, ולספק אטרקציות מיוחדות למסיבות ימי ההולדת וימי הכיף.
מתקנים מתנפחים להשכרה יכולים להוות פתרון יצירתי וקל להורים הרוצים שהמסיבה של ילדם תהיה ייחודית ועם זאת, במינימום השקעה ומאמץ. המפעילים מגיעים כחצי שעה לפני המסיבה, ומבטיחים תוך מספר דקות לנפח ולהעמיד את המתקנים ברחבת החצר או בכל מקום אחר בו מתקיימת המסיבה.
גם אם אתם שוקלים לערוך מסיבת גיבוש עבור העובדים בארגון שלכם, כדאי לברר לגבי מתקנים מתנפחים להשכרה, כך שיהיה לילדים תעסוקה והמבוגרים יתפנו לשלהם.
מגוון המתקנים מתנפחים להשכרה הוא עצום, החל ממתקנים מתנפחים בצורת ארמון של נסיכה, מעבורת חלל, ארמון עם בריכת כדורים ועד מתנפחים ענקיים הכוללים מגלשות ופעלולים. המתקנים מתנפחים להשכרה הם מתקנים כיפים המתאימים לגילאי שלוש, בליווי הורים ועד גיל שמונה, אפשר גם יותר במתקנים ספציפיים. ברוב המתקנים המתנפחים הילדים נכנסים מהכניסה הנמצאת בקדמת המתקן וקופצים במרכזו. לכל מתקן אפשר להוסיף בריכת כדורים בתוספת תשלום.
כמובן כשמגיעים לסגור עם חברת מתקנים מתנפחים להשכרה חשוב מאוד לבדוק שהמתקנים עומדים בתו תקן בטיחותי ובכל סעיפי הבטיחות, וכי יש רשת הגנה המקיפה כל מתקן מתנפח מכל צדדיו.
המחירים נעים בין 300 שקלים למתקן מתנפח סטנדרטי ועד 500 שקלים למתנפח ענק עם בריכת כדורים ומים. יש חברות המציעות חבילות משודרגות של שלושה מתקנים מתנפחים להשכרה פלוס הפתעות לילדים ב700 שקלים ועוד. בדרך כלל חברות למתקנים מתנפחים להשכרה גם מציעות מתקני ג'ימבורי לגיל הרך, השכרת מפלי שוקולד, מכונות מזון, והשכרת שולחנות משחק.
בהחלט דיל שמשתלם לכל הצדדים והילדים, נהנים וקופצים עד השמיים.