עוגות יום הולדת

עוגיתוש עוגיתוש
העוגות שאני יוצרת נולדות אחרי השקעת זמן ומחשבה מרובים. הדמויות על העוגה מעוצבות מתוך מחשבה על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת, ובהשראת ספרים, סרטים, גיבורי-על וגם דמיון. כל עוגה היא יחידה במינה, יצירה חד פעמית שנוצרה עבור ילד אחד, יחיד ומיוחד, ותואמת את הפנטזיה שלו או שלה.

עוגת פו הדב  עוגת גיל מעוצבת  עוגת קלפים  עוגת מזוודה  עוגת מתנה

עוגת יום הולדת רוכשים בחנויות:

מונוגרמה מונוגרמה
מונוגרמה הוקמה בשנת 1987. במהלך השנים הקימה החברה מספר רב של חנויות ועסקים בתחום המתנות האישיות ובאחריותה מספר להיטים שסחפו את הארץ. לחברה יש חנות מדהימה בפס'ג לונדון מיניסטורס בתל-אביב.

מה לבחור כעוגת יום הולדת ?

הופ הופ טרללה, גדלתם בשנה. או שמישהו שאתם מכירים ואוהבים גדל בשנה ואתם רוצים לפנק אותם בעוגה לכבוד המאורע, אז כדאי שתדעו שמגוון העוגות יום הולדת כיום גדול מתמיד ואנחנו כאן כדי להסביר.

עוגות יום הולדת זה מסורת בכל העולם, החוגג מקבל במתנה עוגת יום הולדת עם מספר הנרות של גילו ובנשיפה אחת, הוא מביע משאלה. את כל הטקס החביב הזה לא יכולים לעשות בלי עוגות יום הולדת.

אם אתם רוצים לעשות מסיבת יום הולדת לילדכם, כדאי שתבררו מי הכוכבים שהוא הכי מעריץ כרגע, מיהם הסלבס והדמויות המצוירות שהוא הכי מתחבר אליהם. למה? כי כיום כל דמות אהובה יכולה לצאת ממסך הטלוויזיה והמחשב הישר מעל העוגה. כיום חנויות רבות מציעות עוגות יום הולדת בסיסיות כשמעליהן הם מניחים דפי סוכר אכילים בדמותם של הכוכבים שכל ילד מעריץ. אותו הרעיון יכול להיות מיושם גם אם אתם הייתם רוצים להקדיש לילד החוגג עוגה טעימה עם תמונה של כל המשפחה. כל מה שצריך לעשות זה לשלוח במייל את התמונה הרצויה, לבחור טעם וצבע, ולאסוף את העוגה בזמן שנקבע. עוגות יום הולדת מסוג זה הן הזולות ביותר מבחינת עלויות, 40-70 שקלים לדף סוכר אכיל. כיום יש יוצרים שלקחו את תחום עוגות יום הולדת לרמת אומנות וישמחו לפסל במיוחד עבורכם עוגה בלתי נשכחת, בצורות מדליקות גם לילדים וגם למבוגרים.

עוגות יום הולדת מפוסלות בצורה של גבר ואישה, למסיבת רווקות סקסית לדוגמא, או ברבי עם שמלה ורודה נפוחה ענקית לכבוד יום ההולדת של הבת הקטנה, ואפילו עוגות יום הולדת בצורה ספר עם תמונות נוסטלגיות לאבא ואמא. עוגות יום הולדת מפוסלות בבצק סוכר והמחירים נעים בין 250 שקלים לעוגה קטנה ויכול להגיע עד 500 שקלים לעוגות יום הולדת מורכבות במיוחד.

מה שחשוב לזכור בהזמנת עוגות יום הולדת מכל סוג, זה לוודא את איכות המוצרים איתם משתמשים על מנת להכין את העוגה, לוודא שהעוגה תהיה מוכנה בזמן למסיבה, והכי חשוב שתהיה בטעמים שהחוגגים הכי אוהבים.