קוסמים לימי הולדת

קוסמים לימי הולדת מוצאים בקלות באתר עד 120 המאפשר לכל קוסם לפרסם מידע אודות ההפעלות אותן הוא מספק.

עומר לביא

רקע טלויזיוני: עומר לביא משתתף כחלק פעיל בתוכניות של החינוכית, ערוץ 2 ערוץ 10, ערוץ החיים הטובים, ניקולודיאון, ביפ, ועוד. עומר לביא, קוסם יחיד ומיוחד במופע קסמים אחר, מרגש ומלא צבע.

מופעי קליוסטרו

קליוסטרו הוא אשף ימי הולדת לילדים בכל הגילאים מקטנים ועד גדולים ואפילו מבוגרים...
ההפעלה כוללת יחס אישי וחם ללא הגברה מחרישת אזניים, בשילוב קסמים האירוע יהפוך לחלום.

הקופים שימי ושולה

יוניקי ורועיקי מציגים הפעלות לימי הולדת והצגות ילדים

לבחור להזמין קוסמים לימי הולדת

מתכננים יום הולדת לילד, למתבגר או למבוגר? מחפשים אטרקציה מלהיבה ומרתקת שתעשה את המסיבה? אם כן, אחת האפשרויות הטובות והפופולאריות ביותר היא להזמין קוסם לחגיגה. אכן, קוסמים ליום הולדת הם המופע העיקרי של האירוע ויודעים לשבות את לב הצופים עם מעשי פלאים מעוררי השתוממות.

 

למה דווקא קוסם?

יש הרבה פעילויות ומופעים שניתן להזמין לימי הולדת וכבודם במקומם מונח, בין אם מדובר במספר סיפורים, מעגל מתופפים, ליצן או מתקנים מתנפחים. יחד עם זאת, קוסמים היו ויהיו מהבחירות היותר פופולאריות לימי הולדת ויש לכך סיבות מצוינות. ראשית, בעוד שבגילאים הצעירים מרבית הילדים כבר נתקלו בליצן או במופע תיאטרון של אמן, קוסם יכול בהחלט להיות חוויה ראשונית. למעשה, ייתכן שאפילו מבוגרים עדיין לא ראו קוסם בפעולה, וגם אם ראו – בוודאי לא נתקלו בקוסם המסוים הזה. אכן, לכל קוסם יש את המהלכים המיוחדים שלו ולכן תמיד מדובר בחוויה חדשה, מרתקת וכזו שנשארת לזמן רב בזיכרון.

 

שנית, כאשר אתם מארגנים יום הולדת לילד, לנער או למבוגר, לעיתים מתקבצים באירוע אנשים שכדאי וצריך לשבור ביניהם את הקרח. הופעה של קוסם עושה זאת מצוין מפני שלצד היותם צופים הם גם משתתפים, שואלים, מדברים על הקסם, מציעים רעיונות, מנסים להבין ולפתור, ובכלל – יש להם על מה לדבר. אז מלבד החוויה המלהיבה המשותפת, זהו גם אמצעי מצוין ליצירת שיחות ומצבים בין צעירים ובוגרים. ישנם סוגים שונים של קוסמים כמו קוראי מחשבות, מנטאליסטים, טלפתים וכדומה, וכל אחד מהם מביא את הקונספט המיוחד שלו, אך תמיד מדובר במופע מפתיע, משעשע ומצחיק שמוסיף הרבה אווירה לאירוע. בנוסף, המבחר הגדול של סוגי קוסמים לימי הולדת מאפשר לכל אחד למצוא את מי שמתאים למאפייני האירוע ומשתתפיו.

ולבסוף, אחד השיקולים בבחירת מופעים ואטרקציות לימי הולדת הוא התקציב. היתרון שלהזמנת קוסם הוא שהעלויות ממש לא בשמיים ובוודאי לא כמו פעילויות המצריכות הרבה השקעה בחומרים, תשלום למספר מפעילים או הרבה התארגנות וטרחה מצידכם. במילים פשוטות: בהזמנה של אדם אחד אתם סוגרים את הפינה על האטרקציה העיקרית שתעשה את האירוע.

 

איך לבחור קוסם ליום ההולדת

אם החלטתם ללכת על קוסם ליום ההולדת יש כמה פרמטרים לבחירה נכונה. ראשית, חשוב להבין שבתחום פועלים לא מעט אנשי מקצוע וכמו תמיד יש כאלו הנחשבים ליותר מוצלחים מאחרים. לכן, כדאי להתחיל עם המלצות מאנשים שאתם מכירים בצורה כזו או אחרת וסומכים על דעתם האובייקטיבית. למשל, תוכלו להעלות שאלה בקבוצת הווטסאפ של ילדי הכיתה או בקבוצה של היישוב, על מנת לקבל המלצות מאנשים שאין להם אינטרס סמוי מלבד לעזור לכם. נכון, תמיד אפשר להיעזר בגוגל או בפייסבוק על מנת לקרוא המלצות על קוסמים לימי הולדת, אבל לעיתים קרובות ההמלצות אינן באמת אובייקטיביות אלא מהוות חלק ממערך השיווק של הקוסם. 

 

לכן, העדיפו המלצות של אנשים שממליצים ללא פניות, וכדאי לברר עימם פרטים על סוג ההופעה של הקוסם, משך הזמן שלה, עד כמה הצליח לרגש ולהצחיק את הילדים, האם הוא או היא הגיעו בזמן, מה היו העלויות וכן הלאה. מעבר לכך, ממש לא יזיק להיעזר במדיה הדיגיטלית על מנת לצפות במופעים של הקוסם המומלץ שהועלו ביוטיוב או באתר שלו, ואם לא הצלחתם למצוא כאלו צרו קשר עם הקוסם ובקשו שישלח לכם סרטון או שניים כדי שתוכלו להתרשם. ייתכן גם שתראו שיש הבדלים בין שני מופעים ותוכלו לבקש לשים את הדגש על מה שנראה לכם יותר מתאים למוזמנים לאירוע שלכם. 

 

מבחינת סוג ההופעה, זהו נושא חשוב מאוד לצורך ההתאמה לקהל היעד ובעיקר לגילאים. כך למשל, קוסם יכול להתאים מאוד גם ליום הולדת של מבוגר או בן נוער, אבל בגילאים אלו לעיתים עדיף להזמין קוסם שהוא מנטאליסט מאשר קוסם המבצע טריקים ואשליות המאתגרות את השכל. כמובן שאפשר להזמין גם קוסם אשליות המעלים ומממש דברים, למשל, רק שאם זהו יום הולדת של נער או מבוגר יש לבחון שהרמה מתאימה מבחינת התכנים. 

 

לעומת זאת, עבור ילדים בגילאי הגן או בית הספר היסודי, בדרך כלל עדיף להזמין קוסם המייצר אשליות (עם כובע, מטה קסמים, מטפחות וכדומה), כאשר התכנים יותר "רכים" ומתאימים לגילאים הצעירים. בעיקרון, ככל שגילאים הילדים יותר גדולים כך אפשר וכדאי ללכת על קוסם המשלב קסמים יותר מיוחדים ופחות סטנדרטיים. עוד חשוב לבדוק עם מדובר "רק" בהצגה מול קהל פאסיבי, אלא שמדובר בהופעה המשלבת את הקהל באופן אינטראקטיבי – גם הזמנה של ילדים אל הבמה וגם טריקים המשלבים מספר משתתפים.

 

ולבסוף, יש לבחון מול הקוסם את כל הפרטים הטכניים ולבדוק שהם מסתדרים. למשל, האם הוא צריך מרחב מסוים עבור ההופעה והאם תוכלו לספק אותו בחלל הפנימי או החיצוני שבו האירוע אמור להתקיים. כמובן שיש לוודא את זמינותו של הקוסם בתאריך יום ההולדת ובשעה המיועדת, וכן את כל הקשור לעלויות. מטבע הדברים, ככל שמדובר בהופעה יותר מושקעת ובקוסם יותר מוכר כך העלויות נוטות לעלות.

 

דוגמאות לקוסמים נבחרים

דרך "עד 120" תוכלו להזמין קוסמים לימי הולדת בסגנונות וקונספטים שונים, המתאימים לאירועים לכל הגילאים. כך למשל, עומר לביא הוא קוסם המוכר לציבור הצעיר מתוכניות בערוצי טלוויזיה מובילים כמו ביפ, ניקולודיאון, החינוכית, ערוץ 10 וערוץ 2. עומר יוצר מופע קסמים מלא צבעים והתרגשות, הומור וגם מסתורין, והוא יודע מצוין כיצד להפוך את המופע לקרנבל מושלם. בין היתר, עומר משלב במופע טלפתיה, לפידי אש, הפתעות מהשרוול, משחקים והפעלות, והוא יכול להתאים את המופע לכל גיל ולכל משפחה. זהו מופע מרתק בן שעתיים וניתן לשלב בו גם רקדניות, בועות ממתק, סוכר מתוק, בובות ענק, קעקועי נצנצים ועוד.

 

דמות נוספת המוכרת היטב לציבור הישראלי הוא הקוסם קליוסטרו. כבר יותר משלושים שנה קליוסטרו וחבורתו חורשים את הארץ ומופיעים בימי הולדת לילדים ומבוגרים, מעלים הצגות, מופיעים בטלוויזיה, עורכים הופעות למבוגרים, מקיימים חוגים ומשתתפים באינספור אירועים. הקוסם הידוע בהחלט יודע לתפור לכל משפחה ולכל יום הולדת מופע בלתי נשכח, מרתק ומלהיב, וגם איתו תוכלו ליצור קשר דרכנו.

 

ולבסוף, אי אפשר לדבר על קוסמים ליום הולדת בלי להזכיר את הקופים שימי ושולה. מדובר במופע מלא הומור וכיף עם שני קופים מדליקים ומצחיקים, המשלבים בהופעה סטדנט אפ, משחקים וקסמים ודואגים שכולם ישתתפו. ההופעה כוללת בין היתר משחקים היתוליים כאשר הבובות מושכות את תשומת הלב ונותנות לילדים המון אהבה, עם בדיחות מצחיקות במיוחד שמכניסות לאווירה. לאחר מכן מתחיל החלק העיקרי של המופע המשלב קסמים של קוסם מבולבל וקופיף שובב שכל הזמן מפריע לו, מה שמייתר מופע סטנד אפ, ליצנות וקסמים באחד. ולבסוף, הקופים רוקדים ושרים עם הילדים, מלווים את טקס הבאת עוגת יום ההולדת ועושים המון שמח. אין ספק שמדובר בהופעה מרתקת, מלהיבה ומלאה בפעילות וקסם עבור ילדים בגילאי 3 עד 8.