רשף לוי

שחקן, במאי, תסריטאי, סטנדאפיסט, הכול בבנאדם אחד, רשף לוי נחשב לסטנדאפיסט מוצלח, שלא רק שהוא מופיע בעצמו אלא אף כתב חומר לקומיקאים אחרים, כמו למשל ליעקב כהן.
שיא הקריירה שלו בכל התחומים, הייתה ב"איים אבודים" סרט שמבוסס על חוויות ילדותו וזכה בארבע פרסי אופיר (היה מועמד ל 14) וצפו בסרט יותר מ 300,000 אנשים.
רשף לוי עוסק גם בכתיבה לתיאטרון ונחשב מחזאי הבית של תיאטרון הבימה, מחזות ידועים שנכתבו על ידו: מחזה סאטירי "ערלה" ו"החולה ההודי" – עליו הוא זכה בשנת 2005 בפרס כ"מחזאי השנה". כיום בתור סטנדאפיסט רשף לוי החל את הקריירה שלו עם שחרורו מהצבא בתחילת שנות התשעים, ובמופעים שלו נגע בהרבה נושאים רגישים שהיו עד אז לטאבו כמו שואה, טרור, וכו'. משנת 2005 הוא מופיע במופע יחיד הנקרא "משחק באש" שעוסק פחות בנושאי טאבו וסאטירות, אלא בנושאים יותר כלליים בצורה הומוריסטית – משפחה, ילדים, מין וכולי. יכול להיות שהשינוי קשור להתמסדות של רשף שכן הוא נשוי ואב לשישה ילדים.
תכניות טלוויזיה ידועות שרשף לוי כתב להן: הבורר, תיק סגור, מעורב ירושלמי, ארץ נהדרת, ועוד תכניות.
כמו כן רשף כותב למדורים סאטיריים באינטרנט כמו ynet מקומונים רגילים, ועם פריחת הפייסבוק כמובן יש לו המון עוקבים.
בזכות כושר האלתור הטוב שלו, רשף יכול להצחיק כל פעם מחדש על סמך אותו "תסריט" מופע. ההצלחה שלו אינה מובנת מאליה שכן הוא נולד למשפחה בת 8 נפשות בתנאים לא קלים.

צפיות ( 2525 )    דירוג( Not Rated yet )

5 4 3 2 1