בר אקטיבי לאירועים

מומנט מומנט
במומנט שירותי בר תקבלו בר קלאסי המלווה ביצירתיות ומקצועיות של עולם הברים העכשווי בתרבות המערבית.

גומיגם בר מתוקים גומיגם בר מתוקים
אנחנו בגומיגם בר מתוקים מתמחים בעיצוב שולחנות לימי הולדת, בת-בר מצווה, בריתות, חתונות וכו'. אצלנו תמצאו עיצובים מרהיבים ומקוריים בשלל סוכריות גומי, מרשמלו, סוכריות סודה, שטיחים חמוצים ליקרישים ועוד... בנוסף אנו מציעים מכונות מזון כגון קרפ, ברד, טאבון, פופקורן, שערות סבתא, נקניקיות ועוד. ועכשיו יוצאים במבצע עד סוף חודש יוני: שלוש מכונות מזון ושולחן מעוצב רק ב1600ש"ח!

לטינו דאנס לטינו דאנס
רקדנים סמויים לאירועים.
אם ידוע לכם שהקהל שלכם "קשה" ותרצו אוירה שמחה, בחרו בלטינו דאנס שיביאו לרחבת הריקודים רקדנים סמויים, לבושים כאורחים מן המניין ויקפיצו את האורחים...

דנאור דנאור
תמונות מגנטים באיכות גבוהה, כאשר במהלך כל הערב האורחים מצולמים, כאשר בסיומו כל אורח יוצא עם מתנה. בנוסף אנו מספקים גם שירותי בר.

פינוקי עידן פינוקי עידן
אם אתם חולמים על אירוע מושלם, הגעתם למקום הנכון! חברת פינוקי עידן הפקות מעניקה לכם הזדמנות ליהנות מדוכני מזון משובחים לאירועים מכל הסוגים, אטרקציות שונות ומגוונות. לחברתנו ניסיון רב ועשיר בתחום והיא מספקת דוכני מזון מעוצבים לכל סוגי האירועים.

מלמד הקרנות מלמד הקרנות
חברת מלמד הקרנות עוסקת במתן שירות והשכרה של מערכות הקרנה ומסכים לאירועים ,זיקוקים לשמיים ופירוטכניקה וכן שירותי בר.

היילוקליין היילוקליין
אירוע הוא דבר של פעם בחיים ולכן אנו מאמינים באמנת השירות הטוב ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם

בר אקטיבי לאירועים

בהתאם למשפט עתיק היומין "יין ישמח לבב אנוש", כולנו יודעים שאלכוהול עושה מצב רוח וחשק בכל מסיבה ובכל אירוע לכן כשמגיעים לארגן אירוע, בין אם זה מסיבת יום הולדת או חתונה, בין אם עורכים את המסיבה בבית או באולם אירועים אחד האלמנטים החשובים לבדיקה הוא בר אקטיבי לאירועים.
בר אקטיבי לאירועים נוצר כתוצאה מתרבות הבילויים והשתייה החריפה שצמחה באירועים השונים. כל הקונספט של בר אקטיבי לאירועים הוא בכך שהאלכוהול יוצא פיזית מ-מאחורי המבנה הקלאסי, בו מגישים את השתייה, אל מרכז רחבת הריקודים.
את הבר אקטיבי לאירועים מפעילים הברמנים של בית העסק אותו סגרתם לאירוע. הברמנים יוצאים במהלך הריקודים לרחבה, עם שוטים מוקפצים של טקילה, שייקים מפירות בסגנון אלכוהולי, שנאפסים, קערת קפירינייה, שהוא משקה ברזילאי על בסיס לימון שתעבור בין האורחים והכול על מנת שלא יעזבו את רחבת הריקודים ויישארו במצב רוח מרומם ללא הפרעה וללא הגעה עצמית לבר.
כיום יש המון בתי עסק המציעים בר אקטיבי לאירועים וחשוב לבדוק לפני הכול כי החברה מקצועית בעלת ניסיון באירועים נוספים, ושהערך העליון הוא לספק את קהל המוזמנים, לרגש ולהפתיע עד לשעות הקטנות של הלילה ועד לסוף האירוע.
יחד עם בר אקטיבי לאירועים בדרך כלל גם מגיעה בעסקת החבילה בר פסיבי. ההבדל ביניהם הוא שאם בר פסיבי כולל מבנה בר קלאסי מואר שעומד ומאחורי צוות של ברמנים מקצועיים משרתים את האורחים בבר עם קוקטיילים, וודקה ומשקאות אנרגיה חופשי בכל הערב אז כשמופעל בר אקטיבי לאירועים אז הברמנים דינאמיים יותר, יוצאים עם עגלות טקילה וודקה לרחבה הריקודים, עוברים עם סוכריות גומי אלכוהוליות ושייקים לכל האורחים הרוקדים מסביב.
באם תבחרו בבר אקטיבי לאירועים או בכל סגנון אחר הכי חשוב שתוודאו כי האלכוהול המוגש לאורחים שלכם הוא איכותי ועומד בסטנדרטים הכי גבוהים.