קייטרינג לאירועים

קייטרינג אקסלנט קייטרינג אקסלנט
החברה מספקת שירותי הסעדה ברמה גבוהה ואקסלוסיבית למגוון סוגי אירועים הן לשוק הפרטי והן לשוק המוסדי וערוכה לתת מענה ופתרונות מגוונים ויצירתיים לצרכי לקוחות שונים בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ. מאחורינו נסיון של מאות אירועים: חתונות, בר מצוות, בריתות, ימי עיון, מסיבות והפקות בטבע, בבתים פרטיים, בגני אירועים ובכל מקום שרק ניתן לדמיין.

פינוקי עידן פינוקי עידן
אם אתם חולמים על אירוע מושלם, הגעתם למקום הנכון! חברת פינוקי עידן הפקות מעניקה לכם הזדמנות ליהנות מדוכני מזון משובחים לאירועים מכל הסוגים, אטרקציות שונות ומגוונות. לחברתנו ניסיון רב ועשיר בתחום והיא מספקת דוכני מזון מעוצבים לכל סוגי האירועים.

קייטרינג לאירועים

כפי שכולכם יודעים, לארגן אירוע זו לא משימה פשוטה. בטח ובטח כשמדובר באירוע של אדם קרוב אליך שאין ביכולתך להתפשר על הרמה ותמיד תשאף למוצלח ולמפואר ביותר.
זה לא סוד שהצלחתו של אירוע מבוססת בעיקר סביב איכותו של האוכל ולכן בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לתופעה של הזמנת קייטרינג לאירועים.

הרושם אותו עושה האוכל, הוא אחד הרשמים הבולטים ביותר שנשאר אצל אורחים באירוע במיוחד לאחר סיומו. אין ספק שהאוכל הוא בהחלט יהיה הנושא המרכזי, אשר יפריד בין הצלחת האירוע לאי הצלחתו, מדובר במשימה כלל לא פשוטה במיוחד כאשר מדובר באירוע עם כמות מוזמנים גדולה, ולכן יש כיום חברות רבות שהבינו את החשיבות שבדבר והחליטו לספק שירותי קייטרינג לאירועים באופן מקצועי.

רוב החברות שמספקות שירותי קייטרינג לאירועים מציעות תפריט שף מותאם אישית לאופי האירוע, להרכב המשתתפים, כמות המוזמנים ולקונספט האירוע. האפשרויות רבות, המגוון רחב במיוחד וכל שנותר הוא להחליט האם אתם מעוניינים בקייטרינג בשרי? רוצים משהו חלבי וקליל? מחפשים קייטרינג כשר למהדרין? חשוב להתאים את התפריט בהתאם לצרכים, הרצונות והתנאים של האירוע. ישנם סוגים רבים של קייטרינג, וכל דבר שתבקשו הוא אפשרי, אבל יש להתחשב במיקום, בשעה ובסגנון האירוע. יש להקדיש לא מעט מחשבה לבחירת התפריט ועוד לפני כן לחברה שתיבחר לספק את שירותי הקייטרינג לאירוע.

כשמדובר באוכל בטוח שלא תרצו לטעות. בדקו תמיד עם שירותי הקייטרינג אם יש להם את התעודות הנחוצות ( במידה והנכם מקפידים על כשרות כלשהי ) ובאיזה סטנדרטים ותנאים מכינים את האוכל. בקשו תמיד לטעום מראש את המנות, ותקיימו ארוחת טעימה עם חברים קרובים ומשפחה על מנת להתרשם מחוות דעתם. אל תסמכו רק על דעתכם שכן לאורחים השונים יהיו העדפות אחרות. האם האוכל מוצא חן בעיניכם? האם צורת ההגשה מקובלת עליכם? אלה דברים שחשוב לברר מראש מול החברות שמספקות קייטרינג לאירועים.