ליצנים

רעותי תותי הליצנית רעותי תותי הליצנית
יום הולדת מדליק, תוסס, מקפיץ ומרגש קרנבל ריקודים תלבושות קסמים בקיצור חיים משוגעים
רעותי תותי הליצנית - כל אירוע להיט!!
יום הולדת מדליק, תוסס, מקפיץ ומרגש קרנבל ריקודים תלבושות וקסמים בקיצור חיים משוגעים....

פזית הליצנית – ביומולדת קופצנית פזית הליצנית – ביומולדת קופצנית
פזית הליצנית הותיקה בתחום תעניק לך יום הולדת שלא תשכח...
מורה לריתמוסיקה , ניסיון מעל 20 שנה , עובדת בבתי ספר , גני ילדים, ילדים אוטיסטים בבתי חולים , מלווה באקורדיון באירועים , שירה בציבור , מארגנת חוגים לריקודים לגיל הרך בשילוב הורים , דרמה יוצרת , יצירה ושעת סיפור. מתמחה בתוכניות לגיל הרך.

ציפילנד מפעילת הילדים מס` 1 ציפילנד מפעילת הילדים מס` 1
המפעילה מספר 1 !!
לאירועים של פעם בחיים!!
ימי הולדת,בריתות,מסיבות פרטיות ועוד ועוד..

אופירונצוק בטטה אופירונצוק בטטה
"ילד צוחק הוא ילד פעיל"
אני מאמין שדרך הומור אפשר להפעיל את הילדים בצורה הכי טובה , לאתגר אותם ולגרום להם לפעול במוטיבציה גבוהה יותר.

ליצנים

זה ידוע לכולם, ליצנים משמחים בכל אירוע יום הולדת, יום כיף, או כל מפגש עם ילדים, ואפילו המבוגרים המלווים מציצים ומחייכים.
יש כיום המון אנשים מוכשרים שתפקידם הוא להיות ליצנים, בין אם יש לכם העדפה שזו תהיה ליצנית אישה, או גבר, ושמופיעים שנים עם ילדים ומבוגרים והם יכולים להיות פתרון איכותי ומלא הומור לכל אירוע שיש בו ילדים וצריכים הפעלות לילדים.
יש ליצנים מיוחדים לימי הולדת, לבריתות, לקייטנות, להופעות בקניונים, ואפילו הפעלות לחברות וארגונים, בכנסים בהם המבוגרים צריכים להתפנות לעיסוקיהם והילדים משועשעים בפינה משלהם עד סוף הערב.
כיום תחום הליצנים צמח וגדל, ובדרך כלל, כשתזמינו ליצן, תקבלו שואו רציני עם מתקנים מתנפחים, בועות מתוקות, בובות ענק, דוכני מזון ועוד.
אך יש מספר כללים והמלצות טרם בוחרים ממגוון הליצנים הרחב שחשוב לזכור – יכול להיות לילדים פחד מסוים מליצנים, תופעה אמיתית, שנקראת קולרופוביה, ואפשר להגדיר את הפחד כאימה לא מוסברת כשמגיעים ליצנים לקרבתם. אז כדאי קודם כל לברר עם הילד החוגג שאין לו כל פחד שכזה החבוי עוד בילדותו, רק אתם לא ידעתם, לפני שתעשו הפתעה שתתברר כלא נעימה.
הגיל של החוגגים משחק תפקיד חשוב מאוד בשיקול אם לחשוב בכלל על כיון ליצנים או הפעלה אחרת. כדאי לזכור שילדים קטנים מדי, פעוטות, לא ייהנו מהליצן כפי שמצופה, עקב יכולות חברתיות עדיין לא מפותחות דיין. וכמובן שהילדים החוגגים לא יהיו גדולים מדי, ויחשבו שליצנים זה רק לתינוקות (מן גיל מרדני שכזה). אם אתם לא בטוחים במאה אחוז, תשאלו את הילד או הילדה החוגגים אם ירצו ליצנים או כל הפעלה אחרת.
בנוסף, חשוב ללכת על ליצנים עם המלצות וניסיון של שנים. לא כדאי לגלות שהליצן שהזמנתם, אמנם נחמד עד כמה שיהיה, אך לא מצליח להחזיק את תשומת ליבם של הילדים לטווח ארוך. התייעצו עם הורים אחרים בגן, או דרך הפורומים השונים המציעים עזרה במפעילים לימי הולדת וביניהם ליצנים, וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים החלטה נבונה.