מברק מזמר

רעותי תותי הליצנית רעותי תותי הליצנית
יום הולדת מדליק, תוסס, מקפיץ ומרגש קרנבל ריקודים תלבושות קסמים בקיצור חיים משוגעים
רעותי תותי הליצנית - כל אירוע להיט!!
יום הולדת מדליק, תוסס, מקפיץ ומרגש קרנבל ריקודים תלבושות וקסמים בקיצור חיים משוגעים....

ציפילנד מפעילת הילדים מס` 1 ציפילנד מפעילת הילדים מס` 1
המפעילה מספר 1 !!
לאירועים של פעם בחיים!!
ימי הולדת,בריתות,מסיבות פרטיות ועוד ועוד..

מברק מזמר

אתם רוצים להפתיע את יקירכם לכבוד ציון מאורע משמח, אבל להביא פרחים, או שוקולד, נראה כבר בנאלי, ולהביא להם הפתעה באופן אישי לא תמיד יש זמן לכך. אז למה שלא תזמינו מישהו מוכשר שיעשה את העבודה המרגשת עבורכם? מברק מזמר! זה השם וזה הקטע.
לא הרבה יודעים בכלל מה זה מברק מזמר, ולא יודעים שהם יכולים להשתמש באטרקציה הזו כדי להפתיע, וחבל.
אז מה זה מברק מזמר? מברק מזמר בהפתעה יכול להיות הופעה של ליצן, שחקן לבוש בתלבושות לא של זמננו על מנת להוסיף לפן התיאטרלי, או זמר עם כלי נגינה השר סרנדה עם שיר מקורי שאתם בוחרים או אפילו כותבים.
מזמינים מברק מזמר ואז? כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר לאחד האמנים שמספקים שירותי מברק מזמר, תוכלו למצוא אותם באינטרנט ממש בקלות, תבחרו באיזו תלבושת הייתם רוצים שהוא יפתיע את אהוביכם ותספקו לו כתובת ושעה מדויקת בה אתם רוצים שהמברק המזמר יקרה וזהו. אתם יכולים לשכוח מזה ולהיות בטוחים שההפתעה תגיע ליעדה.
אז למי בדיוק שולחים מברק מזמר? לאחות הקטנה שחוגגת יום הולדת ותשמח לקבל שיר במתנה הישר לבית הספר, להפתיע את אמא ביום האם עם מברק מזמר למפגש עם החברות, לרגש את בן זוגך, ביום האהבה, עם מברק מזמר לדירה התל אביבית שלו, או בכלל לעשות קצת צחוקים לשכן האהוב שקיבל קידום בעבודה עם מברק מזמר ושיר בחרוזים.
אבל הכי כיף לשלוח מברק מזמר סתם ככה בלי סיבה מיוחדת, רק כי אוהבים מישהו.
מברק מזמר הוא הפתעה צבעונית ושמחה, שיכולה להגיע בתוספת בלונים בצורות ובצבעים שונים, עם צמר גפן מתוק או שוקולדים, וברכה מעוצבת.