תקליטנים לאירועים

תקליטנים לאירועים מוצאים בקלות באתר עד 120 המאפשר לכל תקליטן לפרסם מידע אודות השירותים אותם הוא מספק.

תכלת תקליטנים

החברה למוסיקה והפקות אירועים
דאבל djs . בר-אקטיבי. מתופפים . רקדנים/ות

חנן דרוב- די גיי

חנן דרוב אולי מוכר לכם מהתוכנית של דידי הררי...חנן הנו אחד התקליטנים המובילים בארץ. האני מאמין הוא חדשנות, יצירתיות, תוך מקצועיות ויחס אישי וחם.

די גי רועי מינס

החברה קיימת כבר למעלה מעשור, ועוסקת במגוון סוגי אירועים- חתונות, מסיבות חברה, חגיגות יום הולדת, בריתות, בר או בת מצווה ועוד.

תקליטנים לאירועים – מה כדאי לבדוק?

באירועים פרטיים ועסקיים, ובעיקר בחתונות ובר מצוות, מהווה התקליטן גורם משמעותי ביותר המשפיע על האווירה וההצלחה באירוע. ברור לכל שיש הבדל בין תקליטן שיודע לזהות את אופי האירוע, האנרגיות ברגע מסוים, הטעם של בעלי השמחה והרצונות שלהם, לבין די.ג'יי שעף על עצמו ונהנה מאוד – בזמן שכולם יושבים מצוברחים. אז בוחרים תקליטן באמת טוב ומקצועי ומה כדאי לבדוק מולו? התשובות לפניכם.

 

מי ממליץ על התקליטן ולמה

כמו בתחומים רבים נוספים, המלצות על תקליטנים לאירועים יכולות להעלות אתכם על הכיוון הנכון. יחד עם זאת, השאלה היא מי ממליץ ומדוע. אם יש לכם חבר או בן משפחה שערך לאחרונה אירוע עם תקליטן והוא ממליץ עליו, צריך להבין תחילה אם אתם באותו ראש – האם היה זה אירוע קטן ושקט או המוני ותוסס? ומהיכן בכלל מגיעה חוות הדעת הטובה – האם בכלל האישיות הכובשת של התקליטן, הגמישות וההתאמה שלו להעדפות המוזיקליות, העלויות הנוחות, ההתנהלות המקצועית?

 

מצד שני, תוכלו לקבל לא מעט המלצות מגורמים אחרים. למשל, אולמות אירועים עובדים לא פעם באופן קבוע עם אותם תקליטנים, מה שאומר שהם מספקים את הסחורה. מצד שני- לא בטוח שהם דווקא מתאימים לכם. באותו האופן, ייתכן שתקראו על תקליטנים לאירועים דברי שבח בפורומים ורשתות חברתיות, אבל אתם לא יודעים מי באמת עומד מאחוריהן והאם הן לא חלק ממהלך שיווקי. לכן, אי אפשר לוותר על פגישה.

 

להיפגש עם התקליטן

עוד לפני שאתם נפגשים עם תקליטנים לאירועים נסו לקבל עליהם כמה שיותר מידע – הניסיון שלהם בכלל ובסוג האירוע המתוכנן בפרט, סרטונים שעלו ליוטיוב ופלטפורמות אחרות שמראים אותם בפעולה, וכדומה. לאחר מכן, בפגישה חשוב לשים לב האם יש לכם חיבור אישי טוב עם התקליטן, ושהוא יהיה בן אדם שיודע להקשיב לכם, להבין את ההעדפות, להתאים את עצמו לקונספט והרצונות, אבל לא אחד שתצטרכו כל הזמן להחזיק לא את היד אלא מישהו שיודע טוב מאוד מה הוא עושה. מעבר לכך, חשוב לבדוק מה מוצע בחבילה ושאין "הפתעות" שלא חשבתן עליהן – למשל אם יש מגבלת שעות, או להיפך – האם התקליטן גם מוכן להישאר עד אור הבוקר, האם הוא מגיע עם רקדנים מקצועיים ואטרקציות נוספות – וכמה יעלה לכם התענוג.