מעגל מתופפים לאירועים

טומבה היי טומבה היי
טומבה היי מיוחדת בכך שאנו מאפשרים לכם להתנסות במגוון רחב של מקצבים – ממקצבים מזרחיים על דרבוקות ועד למקצבים אפריקאיים וברזילאיים. דרך ההגשה שלנו היא ייחודית ומתובלת בהרבה הומור ותיאטרליות כך שכל אחד מהמשתתפים נהנה ומצליח להתחבר למקצבים ולתופים.

מלמד הקרנות מלמד הקרנות
חברת מלמד הקרנות עוסקת במתן שירות והשכרה של מערכות הקרנה ומסכים לאירועים ,זיקוקים לשמיים ופירוטכניקה וכן שירותי בר.

קצב התוף DJ DREAMER קצב התוף DJ DREAMER
נמרוד משלב הנחיה ומוסיקה טובה יחד עם תיפוף ברחבת הריקודים, על הבמה עומדים סוגים שונים של כלי הקשה ותופים הנותנים יופי ושמחת חיים. בבר מצווה שילוב של תופים עם הילדים, בחתונה כניסת חתן כלה בתופים,בחינה שילוב של תיפוף בטקס.

מורנגו – רקדניות ברזילאיות וקפוארה מורנגו – רקדניות ברזילאיות וקפוארה
רקדנים ברזילאים הטובים בארץ במופע סמבה צבעוני ומטריף חושים, המשלב מופעי קפוארה, מופעי אש, תהלוכת קרנבל, ריקודי זוגות, לימוד הרקדת קהל בריקודים קלאב- לטיניים, מעגל מתופפים ברזילאי/ אפריקאי, קבלות פנים ייחודיות, תקליטן ועוד. כדאי לעיין בהמלצות באתר.

מעגל מתופפים לאירועים

אחת האטרקציות הפופולאריות בשנים האחרונות בתחום הגימיקים לאירועים היא להזמין מעגל מתופפים לאירועים. התופעה גדלה בתקופה האחרונה למימדי ענק כך יוצא שכל אחד מאיתנו רואה באירוע של חברים או משפחה חווה מעגל מתופפים לאירועים, חוויה מיוחדת ללא ספק.
יש המון אנשים אשר מבקשים מעגל מתופפים לאירועים שלהם, בין אם זה חתונה או בר מצווה באווירה מסורתית.
מעגל מתופפים לאירועים מורכב בדרך מלהקה של פרפורמרים המנגנים כמובן בתופים אפריקאים אך לא רק. בדרך כלל למעגל מתופפים לאירועים מתלווים גם שופרות, כינורות, ועוד שלל כלי נגינה אשר מקפיצים את האורחים ברחבת הריקודים ועושים המון שמח. תפקידו של המעגל מתופפים לאירועים הוא גם לא רק לשמח אלא גם מאוד לרגש.
המון זוגות מעדיפים במקום להשמיע שיר מוכר בלועזית בזמן החופה לחדור אל ליבם של הקהל, החתן והכלה עומדים בפתח החופה והשופר קורע את האוויר. לאחר מכן קולות התופים מתגברים וגורפים מחיאות כפיים רבות.
יש להקות מעגל מתופפים לאירועים שמשלבות ריקודי קפוארה סוערים, הרקדנים מופיעים באמצע רחבת הריקודים ופותחים מעגל ואל מול כל המוזמנים עם המון אנרגיות וקצב. ניתן גם לשלב פירוטכניקה ולהטוטי אש, בתוספת תשלום כמובן.
המעגל מתופפים לאירועים בדרך כלל משתפים פעולה עם הדיי ג'יי והם פוצחים בדואט על עמדת כלי ההקשה וסוחפים את הקהל לסגנון האהוב על החוגגים.
עלות הבאת מעגל מתופפים לאירועים נעה בין 1300 שקלים להופעה של שלוש שעות, קבלת פנים, חופה ורחבת הריקודים, לעד 2000 שקלים במידה ורוצים תוספות וזמן אקסטרה.
חשוב מאוד לוודא כי הלהקה המקימה את המעגל מתופפים היא אכן מקצועית ומנוסה באירועים ולא סתם כמה ח'ברה נחמדים עם תופים. נסו לקבל המלצות מראש, תגיעו לאירוע שהם מופיעים על מנת להתרשם מהאווירה שנוצרת, וודאו שהספק הבין באיזה סוג אירוע מדובר ויכין את עצמו ואת הצוות גם מבחינת ויזואלית עם דגש על לבוש מתאים לסוג האירוע. וצאו לדרך.